Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt barátom azért szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom azért szakított velem mert úgy gondolta megcsalom. Van e értelme küzdeni értelme?

Figyelt kérdés
Eléggé ellaposodott a kapcsolatunk az utóbbi időben sajnos.A hétvégét sem töltöttük együtt mint álltalában ,bulizni mentem a barátnőmmel.Úgy éreztem megtetszett egy fiú ezért bűntudattal tele hívtam fel,hogy szakítanunk kell.Szegény meglepődött és azt hitte van valakim.Később elkezdtem inni és végűl táncoltam is a fiúval.A bulifotón úgy néz ki mint ha csókolóznánk de nem történt semmi.A barátom nem hisz nekem ,szakított velem és nem tudom megbeszélni vele a dolgokat.Van értelme megpróbálnom helyrehozni? Keressem vagy engedjem el?Kérlek segítsetek.Több mint másfél évet voltunk együtt.

2016. márc. 22. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme.Hagyd, hogy azt gondolja amit akar. Ő abban hisz, hogy megcsalad,akkor beteg személyiség,neked meg nincs keresnivalód ilyen mellett.
2016. márc. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nekem is beteg a személyiségem, de én sem hinnék a kérdezőnek a barátja helyében. Így leírva látatlanba elfogadom, hogy ez igaz.


De mégis Kérdező, milyen dolog az, hogy elmész bulizni a barátnőddel, megtetszik egy fiú és felhívod a barátodat, hogy szakítanod kell? Akár van valakid ténylegesen, akár csak próbálkozol, ez egy olyan tett, amit komolyan kell venni. Utána meg elmész táncolni a fiúval és olyan közel vagy hozzá, hogy a bulifotón úgy néz ki, mintha csókolóznál vele...


Nem értem, miért csodálkozol, hogy a barátod szakított veled? Egyáltalán azt se értem, hogy szakíthatott veled a barátod, ha először te szakítottál vele. Ha szakítasz valakivel, összeszedsz valakit a buliban, táncolsz vele, majd később vissza akarsz menni az eredetihez, akkor mégis hogy van ez?


Nem válaszoltam a kérdésedre és nem is igazán akarok. Nem azt akarom elmondani, hogy van-e értelme küzdeni a volt barátodért. Azt akartam elmondani neked, hogy amit tettél az egy nagyon súlyos húzás volt. Én nem hagynám figyelmen kívül és iszonyú mérges lennék a barátod helyében. Szerintem minden józan ember ezt annak hinné, aminek látszik. Gondolj bele, ha a barátod játszotta volna el ugyanezt, elmegy bulizni egy szál ágyékkötőben, szakít veled, majd táncol valami lánnyal, te hogy éreznéd magad?


Ha helyre akarod hozni, akkor az egyik alapvető dolog, hogy bocsánatot kérsz tőle és nem csinálsz ilyet többet. Nem lesz egyszerű a bocsánatkérés és én se fogadnálak vissza egyből szerintem.

Ha nem akarod helyrehozni, akkor hajrá, vágj bele az éjszakába, vetkőzz, bulizz, gyűjtsed a pasikat, csinálj amit akarsz. Illetve csináld azt, amit a többi barátnőd tanácsol, mert ők biztos sokkal jobban értenek a szerelmi dolgokhoz :)

2016. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És mit érnél vele? "Küzdhetsz" érte, lehet, hogy vissza is fogad, de ugyanúgy a bizalom a nullán lesz. Van értelme?

Tudom, hogy az érzelmek nem ilyen egyszerűek, de inkább majd arra áldozd az energiáidat, aki szeret, és megbízik benned!

2016. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, nem olvastam végig a leírást...

Így már árnyaltabb a kép.

Szóval habár volt valakid, neked megtetszett egy vadidegen pasi, és egyből szakítani akartál. Oké.

Ne haragudj, de teljes joggal kételkedik benned.

Most komolyan: szerinted aki legalább egy kicsit szerelmes, az az első jöttment helyesebb pasi láttán szakít? Nem arról van szó, hogy vaknak kéne lenni, tarthatsz te szépnek valakit, megtetszhet valaki, d a szerelem és a hűség ennél sokkal mélyebb dolog.

És ha ez még nem lenne elég, miután egy másik pasi miatt kiadtad az útját, elkezdtél enyelegni ezzel a pasassal.

Most őszintén: ezután mit vártál?

2016. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd az ő szemszögéből. Este felhív a barátnőd és szakít másnap meg látod ,h a bulin a sráccal smárol... (most ,h mi történt és mi nem az mindegy én sem hinném el, hogy nem volt semmi ha pár órával szakítás után ilyen félreérthető képet látnék a neten) Meg őszintén láttál egy jó srácot és neked az első lépésed az volt ,h szakítottál. Először azt döntsd el ,h te szeretnéd-e ezt a kapcsolatot!
2016. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!