Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még értelme ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Két éve van egy férfi az életemben. Nagyon szeretem, ő talán még jobban. Nem egy egyszerű eset, rengeteget vitázunk. Neki vannak rosszfiús dolgai és olyan szokásai, dolgai, amiktől az anyák óvva intenék a lányaikat. Miattam nagyon sokat változott, de folyamatos fenntartásaim vannak vele kapcsolatban, amire van is némi okom. A két év alatt többször eltűnt napokra, hirtelen haragú, egyszer megvert a gyermekem előtt, teherbe estem tőle, elvetéltem. Ha iszik nagyon hülye, olyankor osztja az eszet, folyamatosan azt nézi mikor kössön belém. Többször megfenyegetett már. Én sem vagyok az a csendben tűrő típus, de közel sem csinálnék ilyen dolgokat.

De viszont mikor jóban vagyunk igazi nőnek érzem magam mellette, folyamatosan dicsér, elhalmoz minden jóval, kényeztet, azt sem tudja mennyire szeressen, a szex is hihetetlenül jó vele.

Két év alatt kiégtem attól, hogy állandóan van valami, mindig történik valami, ami miatt azt érzem el kell hagynom. Mindketten feladatuk egymásért az előző házasságunkat, nagyon sok mindenen átmentünk együtt. Most nagyon ott vagyok, hogy nincs értelme már, mert mire vissza építenénk, ami egy-egy húzásával összeomlik mindig van valami. Egyszerűen nem érzem magam biztonságban mellette.

Mindketten féltékenyek vagyunk. Sosem csaltam meg, ő viszont egy időben szőke hajszalakat hordott haza és volt pár jele, hogy nem csak én vagyok neki. De ő azt monja akármilyen gazember, sosem csalna meg és életében nem szeretett ennyire senkit.

Nagyon szeretem vagy nem tudom, lehet ez inkább már beteges ragaszkodás? Nem tudom elképzelni, hogy mással legyen.

Szerintetek el kell engednem őt? Csak az áldozata vagyok? Hogy lehet kimondani, hogy vége.



2015. dec. 15. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon mérgező kapcsolat, ugye te is tisztában vagy vele? Semmi értelme folytatni. Iszik, bántalmaz (fizikailag és szavakkal egyaránt). Valószínűleg komoly személyiségzavarban szenved, rájuk jellemző, hogy amikor jó, akkor nagyon jó, de amikor rossz passzban van, akkor maga a pokol. És hát, ahogy írtad, ez minden, csak nem biztonság...
2015. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Beteges ragaszkodas, jol latod. Abban a pillanatban kellett volna mutatni neki az ajtot, amikor kezet emelt rad, sot, mar joval korabban. Ez egy mergezo, bantalmazo kapcsolat, ennel sokkal de sokkal egeszsegesebb, ha egyedul van az ember.


Azt irtad, gyereked van - azt szeretned, hogy ezt a peldat lassa maga elott? Azt lassa termeszetesnek, hogy az anyja folyamatosan megalazkodik, es hagyja magat labtorlonek kezelni? Ha mas nem is hat rad, ha szereted es fontos neked, hogy egeszseges felnott legyen belole, legalabb az o erdekeben szakitsd meg ezt a kapcsolatot, meghozza azonnal.

2015. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme.
2015. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez valamiféle beteges rakaszkodás.


>Többször megfenyegetett már

>megvert a gyermekem előtt

>nem érzem magam biztonságban mellette


Ezek után miért kérdés ez? SOha nem értettem, miért hajlandó valaki évekig, vagy akár egy életen át áldozat lenni. Hihetetlen!

2015. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Többször kiadtam már az útját, de mindig visszasírta magát és nekem is nagyon hiányzott.

Kedves utolsó válaszadó!

Ezelőtt én sem értettem meg, hogy hogy élhetnek ilyen kapcsolatban emberek.

Olyan, mint ha valami erő tartana össze vele. Hiába tudom, hogy nem szabad vele lennem mégis a szívemre hallgatok. Ez szörnyű.

Hogy lehet szerintetek ebből nagyon gyorsan kilépni?

2015. dec. 15. 16:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

>Olyan, mint ha valami erő tartana össze vele. Hiába tudom, hogy nem szabad vele lennem mégis a szívemre hallgatok. Ez szörnyű.


Ilyen nincs és saját magadtól se fogadd el! Mindig van konkrét ok, amit meg is tudsz találni magadban. Valóban szörnyű! Azt javaslom, hogy sokkal többet hallgass az eszedre, mérlegeld, hogy mit ad és mit követel tőled a kapcsolat. Misztikus összetartó erők nincsenek, bontsd fel ezeket valódi okokra!

2015. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


És mindössze 2(!!!!!) éve ismered.

2015. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ebbol gyorsan kilepni?


KIZAROLAG elhatarozas kerdese. Eldontod, hogy vege, es kovetkezetesen tartod magad hozza. MINDEN kapcsolatot megszakitasz vele, sehol egy kosza sms vagy level, semmikepp sem hagyod, hogy egyaltalan eselye legyen konyorogni.. Hiszen tudod jol, hogy uresek az igeretei es csak addig tartanak, amig ujra nem erzi nyeregben magat.


Nem hallgatsz a szivedre, hanem egyszer az eszed is hasznalod. Ne tedd tonkre a gyereked es a sajat eleted egy olyan ember miatt, akit 2 eve ismersz es azota bant.. Akarmennyire vannak szep pillanatok, ha merlegre teszed a sok rosszat es a jot, messze messze a rossz fele billen a merleg.


NINCS olyan, hogy misztikus osszetarto ero, csak gyenge emberek vannak. Hianyozni fog, igen, de ez enyhulni fog, ez a kapcsolat pedig soha ne lesz normalis. Miert veszed el magatoktol az eselyt a boldogsagra?


Vagy ha meglagyulnal, akkor gondolj arra, hogy legalabb a gyereked fele legyen szived, ot is tonkreteszed, ha ezzel az emberrel maradsz, nem egy ilyen esetet lattam a kozvetlen kornyezetemben. Fele nincs szived, csak a pasi fele? Ez hogy lehet?

2015. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor írjuk le finomkodás nélkül atényeket.

Van egy maffiózó fószer, akinek részéről az alapvető bizalom hiányzik, és ha úgy tartja kedve, alaposan meggyepál.

Most komolyan, neked segítség kell ahhoz, hogy rájöjj, hogy egy ilyen kapcsolatban ép ember nem maradna?

Azzal meg ne gyere, hogy fú, mennyire szeret, mert aki SZERET, az nem fog megverni, nem fog fenyegetni, és te lennél az első, aki tudnál minden dolgáról.

2015. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van.

Természetesen a gyerek a legfontosabb. Mindig minden előtt ő van.

Talán attól félek, hogy egyedül maradok. Persze lenne esélyem, de a gyereket nem tudom kire bízni, így legtöbbször csak a munkahely-ovi- otthon között ingázom. Nem akarok megkeseredett anyává válni.

Szerencsére jó munkahelyem van, ki tudok fizetni mindent minden hónapban, tehát ez a része nem érdekel, mert eddig sem ő fizette a dolgaimat, csak a magány... A volt férjem az utolsó két évben semmit nem foglalkozott velem, beleunt az itthoni életbe. Akkor tapasztaltam meg mennyire rossz egyedül.

Sokat jelentenek a válaszaitok, köszönöm.

2015. dec. 15. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!