Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Séma törő levél-Volt aki írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Séma törő levél-Volt aki írt ilyet? Mikor? Mi lett a vége? Csak kíváncsiság.

Figyelt kérdés

"Kedves !


Csak azért írok neked levelet, mert rájöttem hogy igazad volt. Én továbbra is szeretlek,

de elfogadom a döntésedet, és belenyugodok a szakításba.


Hogy mégse haraggal a szívünkben váljunk el, szeretnék ismét bocsánatot kérni azért a szenvedésért, amit neked okoztam. [...] Tudom, hogy hiba volt hogy[...] ezért veszítetted el a bizalmat bennem. Persze ezek csak szavak, de egyebet nem tudok tenni ez ügyben.


A sors fintora, hogy nemrég rám írt egy régi barátom, aki már 2 éve Angliában van. Nagyon örültem neki, mert legalább jobb kedvem lett attól, hogy sok idő után újra beszélhettem vele. Na de ezt most nem taglalom. Egyszer talán beszélünk erről is. Most mindkettőnknek egy kis időre és szabad térre van még szüksége. Várom már a külföldi utat, remélem sok hasznos tapasztalattal fogok gazdagodni.


Üdvözlettel,

xy


2016. márc. 28. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

rájöttem hogy - vessző hiány

döntésedet, és - nincs vessző és előtt

belenyugodok - belenyugszom

hiba volt hogy - vessző hiány

de egyebet nem tudok tenni ez ügyben. - ez hülyén hangzik egy ilyen levélben


Az utolsó egész bekezdés egyszerűen nem illik a levél elejéhez.

2016. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én megírtam, de nem küldtem el végül, miután beszélgettem a hozzám közel álló emberekkel erről.

És így 2 év távlatából nagyon igazuk volt.

1. Azzal, hogy leírod, hogy még szereted, csak magadat hozod kellemetlen helyzetbe. Ő amúgy is valószínűleg tudja, jobban nem kell megalázkodnod.

2. Nem kell még egyszer bocsánatot kérni, ha egyszer már megtetted, akkor csak rajta és az időn múlik hogy megbocsájt-e, de mivel külön folytatjátok, így nagy jelentősége nincs mikor dolgozza fel.

3. Azzal, hogy leírod, hogy rád írt egy régi barátod még szánalmasabbnak tűnsz, mintha féltékennyé akarnád tenni, de nagyon átlátszó.


Összegezve, szerintem ne küldd el.

2016. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem, dehogy küldtem el. Nem néztem bele, csak ide copy paste-al írtam.


köszi a válaszokat!

2016. márc. 28. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!