Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak hogy élik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy élik meg a szakítást? 20/L

Figyelt kérdés
Ha a pasi szakított mondván hogy kiszeretett belőlünk csajokból.. mondjuk tegyük fel h több éves kapcsolatról beszélünk,hogy élik meg ezt a férfiak?Miért képesek arra hogy egyből következő hónapban más lányokkal találkozgasson/feküdjön le? mert nem hiszem hogy olyan hirtelen túl lehet valakin lépni,előre is köszönöm és normális srácok válaszát várom:)))

2016. márc. 29. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Aki szakít, az általában már korábban túllépett, nem a szakításkor kezdi el feldolgozni a dolgokat.
2016. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor miért érdeklődik továbbra is az ex után?
2016. márc. 29. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert hosszú évek és a szeretet nem tűnik el nyomtalanul. Most jöttem ki egy ilyenből de nem én szakítottam. 29/f
2016. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

M1 hogy férfi vagy lány.

Aki egyből talál mást valószinű már akkor megtalálta amikor még benne volt a kapcsolatban.

Legjobb példa volt barátnőm. Kidobott és másnap már lett is új pasija :D

2016. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de ez ami 100% hogy nem ismerték még egymást !! csak szakítás után
2016. márc. 29. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor meg az volt, hogy már jó ideje megromlott a kapcsolat. Egy eleve rossz kapcsolatból egyszerű kilépni és tovább álni.
2016. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan kapcsolatom, ahol én szakítottam és mégis nagyon kiábrándult voltam, hogy nem jött össze a dolog. De volt olyan is, ahol szó szerint megkönnyebbültem, hogy nem kell többet tekintettel lennem a másik h...ségeire, még aznap összeszedtem valaki mást.

Akivel szakítanak, azt váratlanul érheti a másik döntése, és nem biztos hogy könnyen fel tudja dolgozni. Ha a szakításnál nem térnek ki az okokra, csak lelép a másik, vagy SMS-ben közli a hírt azon mindig könnyebben túl tudtam tenni magamat,mert a szakítás módja sok mindent elmond a kapcsolat minőségéről.

38F

2016. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 érdekes amit mondasz

Engem pont az visel meg amikor csak így leráz és semmi indok vagy valami... Rosz ha nem tudom miért.

2016. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy korábban is írták: megesik, hogy még nincs kimondva a szakítás, mikor az egyik, vagy akár mindkét fél lezárja magában a dolgot, és feldolgozza érzelmileg. Így könnyű tovább lépni, ismerkedni, vagy akár mással lefeküdni. Ez egy teljesen nemtől független dolog, de még az sem biztos, hogy az viseli jobban, aki szakít.

Legutóbbi kapcsolatomban exem szakított, és én voltam az, aki másnap örömében ugrált, ő pedig hónapokkal később is mondta, hogy még szeret. Én már kapcsolatban vagyok, ő még kerüli a nőket, mert nem érzi magát készen.

2016. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4-nek ott a pont! Nálunk is hasonló volt a szitu. Bár Ő szakított, rá 2 hónapra meg volt már másik pasija...:/


A férfiak is eléggé padlóra tudnak kerülni szakítáas után!! (pl én)

2016. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!