Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Férfiak hogyan beszélik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Férfiak hogyan beszélik a szakítást a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Mert nekem valahogy nehezen jon ossze. Masik lany nincs is,meg esélyes sincs, az meg semmit nem segít h Elmegyek sorozni a haverokkal es berugok. Viszont a nokkel ellentétben mi nem beszéljük meg,nem tudjuk kibeszelni. Csak meg rosszabb ha szoba hozzuk. Ferfitarsaim ez Nektek hogy megy a leggyorsabban? 22f
2013. nov. 19. 16:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Vészelik*
2013. nov. 19. 16:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már volt barátnőd akkor nem lehetsz olyan életképtelen ember, hogy akárhol, akármikor ne tudnál ismerkedni, szóval esély mindig van! Más kérdés, ha nem akarod észrevenni. :)
2013. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt mar tobb is, de ügye Mindnek vge lett. Viszont a szakítást nem jo ötlet ismerkedéssel orvosolni, lelkiserulten. Szerintem. Azt nem tudom, hogy kene tovabblepni minel gyorsabban. Érzelmileg.
2013. nov. 19. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nem segít semmi, most szakítottak velem, azt sem tudom igazából, hogy miért, ez benne a legnehezebb, egyszer csak megszüntetett velem minden kapcsolatot, sehol sem tudom elérni, így lehetetlen lezárni valamit, főleg, mert nagyon szerelmes vagyok. Ha te tudod az okokat, az segít egy kicsit. Nekem mindenki azt mondja, hogy az idő fog segíteni, de én ebben sem hiszek, azt hittem minden elmúló nappal könnyebb lesz majd, de egyre rosszabb, ma például pont ott vagyok lelkileg, ahogy az első napon. Kitartás és ne haragudj, hogy írtam lányként is.
2013. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem haragszom, egyáltalán.

Én tudom az okait, mi nem veszekedve szakítottunk, de ettől még nem könnyebb.

2013. nov. 19. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elejen egy pillanatra azt hittem az exem vagy de a kor nem stimmel.Bár ő szerintem fel se vette a szakítást rögtön még aznap talált mást. Egy hónapja volt. Az idő tényleg segít de hullámzo nálam hol jobb hol rosszabb de idővel múlni fog. Én már sajnos nagyon sokszor átéltem ezt. Nagyon sajnallak benneteket. Én is azt tudom javasolni hogy az okokat mindenképpen beszéljétek meg. Nekem sem akarta elmondani de sikerült kiszednem belőle. Utána tiltás. Meg se lássam többé sehol nem írunk nem beszélünk teljesen ignoraljuk. Ismerkedes is segíthet. Más nőkkel pasikkal beszélgetni..most sajnos csak ennxi jutott eszembe. Kitartást Nektek!!
2013. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igyekszem. köszönöm.
2013. nov. 19. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!