Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves 24 éves srác. Rossz ómen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves 24 éves srác. Rossz ómen?

Figyelt kérdés

A srác én vagyok, nagyon megszerettem egy lányt, nincsenek hátsó szándékaim, hogy egy éjszakára, vagy ilyesmi, még várnék is rá a szexxel akár éveket, ha kell, csak törődnék vele. Különleges, nem tucat, koránál éretebb.


Viszont tudom ezért sokan megköveznének, és nem akarok neki sem kellemetlen perceket, mert nagyon szeretem őt. Hagyjam? Nincs értelme?

Köszi a válaszokat!



2016. márc. 4. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Most akkor melyik ? Vagy egyszerre két korod van ? Mert akkor egy fizikai csoda vagy.
2016. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 16 éves lány a nagy siettségben, bár ki logikázható, hiszen ha magamat 24 évesnek írom, és aggódok hogy életemben valakit nagyon mélyen szeretek, de a társadalomba ez nem feltétlen illik bele, akár pedofilnak is megbélyegeznének, találjak koromhoz illő leányzót, ilyenek. :)
2016. márc. 4. 23:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Az általam vázolt konstrukció érdekesebb lett volna.


Best Day Ever:

Te meg ne pattogjál, nem vagy te bolha.

2016. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj.
2016. márc. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
A pedofil a gyerekekhez vonzódik... olyanokhoz akinek semmilyen női jegye nincs. Kb gyerek a teste. Nem vagy pedofil. Legyél boldog
2016. márc. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem vészesen nagy a korkülönbség. És mivel szeretitek egymást, nincs szó semmilyen korral való visszaélésről. Nyugi :)
2016. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zeamays válasza:

Semmi gond nincs a kapcsolatotokat, illetően!

24 évesen, érett férfiként kezeled a helyzetet, így csak rajtatok múlik az együtlétetek ideje. Őszintén kívánom, hogy - akár egy életen át - legyetek szeretetben, nem törödve a mások vélekedésével!

Én nyáron leszek 4(!) unokás nagypapa és az a lányom várandós, akinek a férje 16(!) évvel idősebb, azaz a vejem és közöttem csak 15 év kor különbség van.

2016. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg. egy 16éves lány még bőven a bulizós korszakát éli, nem elég érett.
2016. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 16 éves voltam amikor a barátom 24 mikor osszejottunk.5 éve vagyunk egyut.Szóval szerintem is simán mehet a dolog :)
2016. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!