Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Több mint 7éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 7éves kapcsolat megszakadhat úgy hogy megszünnek az érzelmek teljesen? Egyáltalán tartott volna hétévig egy kapcsolat ha nem lettek volna igazi érzelmek? Szakítottunk a barátommal és nehéz azt elhinni hogy nem szeret már!

Figyelt kérdés
Szerintetek ha valaki kimondja azt a végsőszót hogy VÉGE akkor biztos vége?
2012. ápr. 26. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószinüleg igen.

El kell fogadnod, ha menni akar, engedni kell.

Nem csak 7 év, de 20 év múlva is elmúlhatnak az érzelmek.

Ami jobb kedvre deríthet, az az, h nekem is volt egy több, mint 7 éves kapcsolatom, vége lett, 18 voltam, amikor összejöttünk, most 30 vagyok, és van egy csodás férjem, és egy majdnem 4 éves fiam:)) Igenis van a szakítás után is élet, nem könnyű, de tudsz még boldog lenni.

2012. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a másik fél már korábban lezárta magában, csak nem lett kimondva, akkor úgy tűnhet, hogy egyik pillanatról a másikra (szakítás után) szűnnek meg az érzelmek, de ez nem így van, akkor már jóval korábban kezdődött és ilyen cipőben már jártam én is, pár héttel a szakítás után (5 éves kapcsolat) már semmi bajom nem volt...

Próbáld elfogadni, hogy vége van, nehéz, ez biztos. De később boldog leszel újra!

2012. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel ! El kell hogy fogad,, és hidd el akkor ezek szerint még rád vár a nagy ő ,, és előbb vagy utóbb rád is fog találni
2012. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DannyZuko ***** válasza:
Én majd 9 év után érzem úgy, hogy már nem igaziak az érzelmek...
2012. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: talált mást.Olyankor tényleg megszűnnek az érzelmek.
2012. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mást se kell találni ahhoz, hogy megszűnjenek, ez egy természetes dolog.
2012. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2012. ápr. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!