Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nálatok mi számít szakító oknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi számít szakító oknak?

Figyelt kérdés

Mi az,amire azt mondjátok,hogy az már megbocsáthatatlan?

Komolyabb tett kell hozzá,vagy elég egy ellenszenves megnyilvánulás/beszólás,hogy azt mondjátok,hogy elég?


2016. ápr. 7. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha úgy beszél velem, mint egy darab ronggyal, vagy megcsal.

Egy beszólás, még nem lenne az, de, ha rendszeres, és nem lehet vele ezt megbeszélnk normálisan, akkor fel is út, le is út... Ugyanez vonazkozik az ellenszenves megnyilvánulásokra is.

2016. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, ami megbocsáthatatlan. Az egyetlen ok, ha már nem érez úgy irántam. Nyilván valóan, ha megcsal, akkor ennek az az oka, hogy már nem szeret, különben nem keresné másnál a boldogságot, így szakítás a vége, de nem a megcsalás miatt, dühből, hanem mert nem szeret már.

Ellenszenves beszólást pedig nem kapok olyantól, aki szívből szeret. Legalábbis olyat nem, amit komolyan is gondol. Maximum csak poénból.

2016. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha agresszívan lép fel velem szemben és akár csak egy pillanatra is veszélyben érzem magam mellette.

Állatkínzás.

A megcsalás bármely formája.

Biztos tudna olyat mondani ami eléggé bánt vagy sért ahhoz hogy lépjek de azért elég extrémnek kéne lennie.

A folyamatos féltékenység vagy ha irányítani akarja az életem. (Mit vehetek fel kivel barátkozhatok hova mehetek/nem mehetek el stb. persze ezeket értelmes határokon belül meg lehet beszélni. )

Ha semmibe vesz vagy lekezelő velem.

De ezek közül csak az agresszió állatkínzás és a megcsalás vezetne azonnali szakitáshoz a többi hosszabb távon vezetne odáig de a végkimenetel az lenne ezeknél is ha nem tudunk javítani a helyzeten.

2016. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megcsalás.

Tettlegesség, agresszió, terror, folytonos érzelmi zsarolás.

Hazugságok, nem tudnék megbízni benne utána.

Megfojtana a kapcsolatban, uralkodni akarna felettem, túlzott féltékenység.

Ha nem becsülne meg, semmibe venne.


Vannak bizonyos határok természetesen, és törekedni kell a kompromisszumokra és megbeszélni a problémákat de nálam az abszolút szakító ok a megcsalás. (Nálam egy csók is annak számít.)

2016. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát sok mindentől függ ez. Nálam pl: megcsalás, fizikai bántalmazás, folyamatos B A S Z O G A T Á S, anyagilag kihasználás, hazudozás, különböző szituációkban megnyilvánuló egyértelmű önzőség (nem számít én mit szeretnék, vagy nekem mi lenne a jó, csak mindig a saját maga igényei), rossz szex, nagyon ellentétes elvek (pl. ő nem akar soha gyereket, én igen), szerelem elmúlása, kompromisszum képtelenség, vagy mondjuk együttélés esetén ha közös kasszán vagyunk és mondjuk az én beleegyezésem vagy tudom nélkül az én kontómra is hitelt vesz fel, csak úgy. (ebben az esetben nem a hitel miatt hagynám ott, hanem azért, mert nem érezte fontosnak azt, hogy egy ilyen nagy dolgot megbeszéljen velem.)


Most így hirtelen ezek jutottak eszembe.

2016. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megcsalás, agresszió/terror: fizikai-lelki egyaránt, beteges féltékenykedés, drogok, folyamatos tiszteletlenség (azért ha valaki nagyon feszült, és véletlen elhagyja egy-két dolog a száját nyilván nem olyan nagy horderejű, de mindenképp meg kell beszélni, ha mindenki lenyugodott) például: semmire sem tart, pocskondiáz mások előtt, vagy a hátam mögött, ha teljesen megromlik a kommunikáció, teljesen eltérő és össze nem egyeztethető jövőkép kialakulása, alkoholizmus, teljes felelőtlenség.

Hirtelen ezek jutottak eszembe. Illetve számomra a komoly vallási beállítottság is ilyen. Nem arról beszélek, hogy valaki ünnepekkor templomba jár, vagy néha imádkozik, hanem mikor ez uralja az egész életét, minden helyzetben benne van...na az nekem nagyon sok, és képtelen vagyok tolerálni.

2016. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eddig mindenkivel én szakítottam, szóval nálam elég sok van.

Megcsalás, ami nem feltétlenül szexet jelent.

Hazugságok, fontos dolgok elhallgatása, ha megszűnik a bizalom.

Ha kiderül, hogy teljesen máshogy gondolkodunk, máshogy tervezzük a jövőt.

Állandó féltékenykedés, ellenőrizgetés, korlátozások.

Agresszív viselkedés, sértegetés, fenyegetőzés.

Ha semmi nem jó neki, amit csinálok, mindent csak leszól.

Irányításmánia.

Életképtelenség, lustaság, munkakerülés.

Az ellenszenves megnyilvánulás/beszólás csak arra elég, hogy egy pillanat alatt kiábránduljak belőle, és elkezdjem átgondolni, hogy erre az egészre szükségem van-e. Aminek persze később szakítás a vége.

2016. ápr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az 1-est még ezzel kiegészítem.

Az első pasim ki akart sajátítani,osztani az észt,hogy mit mivel hordjak,milyen frizurát,miben higgyek,stb.

Második egyszerűen beszari volt.Ha egy utazástól berezel,akkor az oltárnál is visszavonul majd,mert nem meri elmondani előbb,hogy bocs,nem szeretlek?

Harmadik meg gyártotta 5 héten keresztül a kifogásokat,hogy miért nem tud jönni.Meg is untam.


22/N

2016. ápr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A megcsalás. A többi pedig attól függ, hogy változtatni lehet rajta vagy sem. Ha látom, hogy kész megváltozni akkor adnék neki esélyt de ha nem vezet sehova akkor az is szakításhoz vezet.
2016. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!