Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok ez szakító-ok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez szakító-ok lenne?

Figyelt kérdés

A barátom egy ideje gyanúsan dugdossa előlem a telefon, éreztem, hogy titkol valamit, de amikor rákérdeztem még ő volt felháborodva, hogy nem titkol semmit, csak a haverjaival beszélget, nekem ahhoz semmi közöm. Nőt sejtettem a dologban, de tagadta, hogy szó sincs nőről.


Aztán addig faggattam amíg végül elmondta, hogy a haverjaival beszél olyan dolgokat, amikről nekem nem kell tudnom. Ebből már nem mászott ki, tovább faggattam és aztán azt mondta, hogy nőknek/lányoknak a képeit küldözgetik egymásnak.


Persze a beszélgetések tartalmát továbbra sem mutatta meg, hanem még hozzátette, hogy "minden pasi ezt csinálja".


2015. szept. 27. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Túl rövid a lánc... 22/F
2015. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én pasi(sicc!) vagyok és nem csinálom ezt, kamuzik a gyerek.

Egy férfi amúgy ne pasizza magát. "Pasi" szót a nők használják.

2015. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem tuti kamuzik. Mert ha ezt elmondta akkor miert nem mutatta meg? Nem mindegy lenne mar? Ugyis tudod, hogy mirol van szo. Budos ez az egesz ugy ahogy van
2015. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Nálam már az szakító ok lenne, ha kérésre nem mutatná meg a mobilját.

De nálunk így működik, ha valamelyikőnk bizalmatlanságra ad okot, kérésre megmutatja a beszélgetést.

2015. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szakításhoz OK nem kell...


Nálam viszont a bizalmatlanság egyértelmű indok lenne...

2015. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyse szakitasz, a szemenek se hisz a te fajtad, nyugodjal meg, es folytasd ugy, ahogy eddig.
2015. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én telefonom nem publikus. ezt mindenki tudja
2015. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először is, te nem vagy normális. Miért kellene megmutatnia neked, hogy miket írnak egymásnak? Főleg, miután őszintén el is mondta, hogy mit csinálnak... Férfiból van, szerinted mit kellene csinálnia? Szerintem nem tett semmi rosszat, de veled tutira nehéz az élete... (N)
2015. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!