Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire rontja a helyzetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rontja a helyzetet, ha szakítás után együtt dolgozunk?

Figyelt kérdés

Főleg fiúk! Ha ti szakítottatok egy lánnyal, de nem azért mert nem szerettétek, hanem, mert nem működött, és próbáljátok ezért elnyomni a szeretetet, akkor hogyan hat rátok, ha még találkoztok is mindennap nyárig? 1-2 hónapig, utána meg csak alkalmattán?

Nehezíti a szakítást, vagy könnyíti, mert megszokjátok a másik jelenlétét?

Én arra gondolok, hogy ha ott vagyok vele, akkor kevésbé fog rossz lenni, mert megszokom, hogy látom, és el fog múlni a fájdalom, és nyáron se lesz annyira rossz látni. De nem tudom, hogy így működik-e. Félek attól is, hogy fájni fog, és hiányozni fog egyre jobban, hogy ott van és nem lehetek vele.



2016. ápr. 2. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor mi nem működik? Nem értem...
2016. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"felnőtt" párkapcsolatok...

A gondolkodásotok is lehetne egy kicsit felnőtt!

2016. ápr. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha két ember eléggé szereti egymást, akkor ha valami nem működik, azt megoldják. Oké, van olyan, amikor egyszerűen elháríthatatlan ellentét áll fenn, de egy kölcsönös érzelmeken alapuló kapcsolat esetében eleve nem jön össze olyannal az ember, aki annyira eltérő értékrendű. (Persze, a ma divatos "d*gjunk egyet, aztán jöjjünk össze, aztán talán a szerelem is kialakul" jellegű kapcsolatkialakítási modellnél ez sokkal gyakoribb. Ezért nem kell zsigerből, érzelmek nélkül fűvel-fával összejönni.)

A szakítás meg minidg fáj. Az meg soha nem megoldás, ha elmenekülsz a világ elől, és még az emlékét is megpróbálod kitörölni. Ha kell, kérhetsz segítséget pszichológustól, de egy szakítást simán fel lehet dolgozni, függetlenül attól, hogy milyen gyakran látod.

Ha pedig azért agyalsz ezen, mert még össze se jöttél vele, de már a szakításon jár az eszed, akkor sürgősen válts pozitívabb életszemléletre!

2016. ápr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szvsz eléggé.
2016. ápr. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 év együtt lét volt. És sok vita. Ebben volt már egy hosszabb szakítás, de a fiú nem bírta ki, hiányozz a lány és újra összejöttek és sokáig együtt voltak. A fiú szereti a lányt, de tudja, hogy nem jó így, és nem működik, mert igen, kibékíthetetlen ellentét merült fel. De látni fogjuk egymást mindennap 2 hónapig.
2016. ápr. 2. 10:57
 6/9 anonim ***** válasza:
hát, szerintem szarabb lesz, mintha nem látnád. én mindegyik volt barátnőmmel teljesen megszakítottam a kapcsolatot, hogy el tudjam viselni a hiányát. évekkel később már elkezdtem hiányolni, hogy barátság sem maradt, de akkor nagyon rossz volt látni őket és találkozni velük. pedig az normálisabb volna, ha utána meg tudna maradni a barátság és a jó viszony. én irigylem azokat, akiknek ez menni szokott. nekem sajnos nem...
2016. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rontja.


Mert mi lesz két hónap múlva?

2016. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyetemisták vagyunk. 2 hónap múlva nyár. De addigis minden nap minden órán együtt kell lennünk. Nem feltétlen azt értem, a rosszon, hogy nem maradunk-e barátok vagy de. Hanem, hogy nehezebb lesz így túltennem magam, elfelejtenem?ÉS nyáron ha látom akkor már megszokom, vagy ugyanúgy hiányozni fog?
2016. ápr. 3. 11:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Szakítani, úgy hogy szeretni szerintem butaság.

Tök mindegy .. diplomaosztóig úgy is látni fogod és szar lesz. Azt is látni fogod mikor összeszedi a következő pasit, meg mikor alákavarnak a discoban....

2016. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!