Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőmnek új barátja van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek új barátja van de én ragaszkodom hozzá?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én nagyon szeretem a barátnőm és bármit megtennék érte de nem tudom elengedni..

nem tudom mit csináljak, hogy szerezhetem vissza?

Nagyon szeretem és mindennél jobban ...

:(



2016. ápr. 15. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sokan vannak és voltak így, de az idő megoldja ezt a problémát. Ha van már új barátja is, akkor ez hajó végleg elment. Visszaszerezni nem lehet. Keress másik barátnőt, ne visszatekints, hanem előre, egy lány miatt sem érdemes sokáig bánkódni...
2016. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Foglald el magad és felejtsd el. Miért gondolod, hogy a mi egyszer tönkrement, működne legközelebb?
2016. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak magaddal szúrsz ki. Ha megpusztulsz, ő akkor is tovább lépett. Ha nem fogadod el, éveket pocsékolsz rá, és lehetőségeket hagysz ki. Dolgozz rajta, hogy elengedd, a saját magad érdekében! Minél előbb, annál jobb!
2016. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kezdetnek kezd el tudatosítani magadban, hogy ő már nem a te barátnőd, ahogy írod. Ő már más valaki barátnője.
2016. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha új barátja van, akkor nem a barátnőd.
2016. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom tenyleg barmit meg probalok de nem jon ossze..

Es probaltam sorozatot nezni akcio jellegut de ez is... az episod cime osszetort szivek.. a no szakitott a foszereplovel.. egy fogonosz csaj meg cupidot jatszik es szerelmes parokat ol..

Ugyerzem ezek mind jelek:/

Remalmaim vannak nem tudok aludni allandoan ra gondolok ugy hogy en nem is akarom.. mindenrol o jut eszembe :/

2016. ápr. 17. 09:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Én most ugyanebben a helyzetben vagyok,járok edzeni majdnem mindennap,de amint hazaérek rá gondolok,szinte egész nap és ez már kikészít elég rendesen...1 évig voltunk együtt én külföldön dolgoztam kijött hozzám,aztán együtt hazajöttünk,minden szép és jó volt aztán egy másik gyerek(ergo eyik legjobb haverom volt)totálisan ráhajtott,szinte zaklatta beszéltem vele minden,de ugynéz ki nem értem el vele sokat :/
2016. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom :/ tudom milyen erzes :/
2016. ápr. 18. 07:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez 1 honapja történt,azóta mindig ő ír rám ...
2016. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én december óta próbálok,... de nem ír rám nem vesz tudomást rólam.. pedig mindent megtettem :'(
2016. ápr. 18. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!