Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom mi tévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek? Szakítsak vele, vagy bízzak abban, hogy változni fog?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hozzátok fordulok, mert nagyon összezavarodtam... Van párom, akivel lassan 2 éve együtt vagyunk. Voltak kissebb-nagyobb hullámvölgyeink. Mindig megpróbáltuk megoldani, de egy kis idő után ismét ugyanott tartottunk mint elötte. Szeretem még, de úgy érzem, hogy szerelmes már nem vagyok. :( Egyébként alapból furcsa a párom...tehát az érzelmeit nem igazán mutatja ki. Sőt sokszor már azt érzem, hogy olyan mintha már ő sem lenne szerelmes. De tudom, hogy nem fogja mondani. Ő a második komoly kapcsolatom és nagyon félek, hogy mi tévő legyek. Hogy tudnám megmondani neki, hogy már nem azt érzem amit kellene? Nem érzem magam boldognak...igazából van egy srác vagyis már inkább férfi, akivel boldog tudok lenni és arra vár, hogy fogok dönteni... De itt is van bökkenő. Ez a férfi 37 éves. Igazából letagadhatna 10 évet simán, de így is 16 év korkülönbség van köztünk. Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek? Válasszam a boldogtalanságot, hogy ne bántsam a páromat? Vagy válasszam a legnagyobb boldogságot amit eddig életemben éreztem és viseljem el az emberek nézését a korkülönbség miatt?
2016. ápr. 15. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, ha már nem vagy szerelmes a jelenlegi párodba és már fél lábbal egy új kapcsolatban vagy, amit mellette építettél ki, akkor annyival tartozol a párodnak, hogy ezt felvállalod és szakítasz vele. Így neki is lehetősége lesz a boldogságra és te is továbbléphetsz.

Viszont ilyen korkülönbséggel nem hiszem, hogy az új kapcsolatod is életreszóló lesz.

2016. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se válaszd.

Ne ugorj egyik kapcsolatból a másikba.

Szakíts a jelenlegivel,majd idővel, ha úgy érzed,kezdj újba.

37 éves.

Hm.

Számos buktatója lehet a dolognak, kezdésnek a klasszikus probléma ekkora korkülönbségnél... lehet csak megakar húzni.

Szal csak óvatosan.

2016. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan mintha sajnálnád a mostani kapcsolatodat eldobni , pedig nem vagy boldog és nem szereted , hosszútávon ennek semmi értelme , ha már most van valaki aki boldogabbá tud tenni , mint a saját párod akkor később is lesz . Csak meg kell lépned inkább szakits vele , és utána ráérsz eldönteni kivel mikor kezdesz új életet nem kell elkapkodni ezzel a férfival is ismerkedj még és meglátod hogy alakul , ha valóban ő tesz boldoggá hát ő tesz boldoggá . Sok sikert
2016. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!