Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi tévő legyek? Szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Szakítsak vagy bocsássak meg ismét? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Jelenlegi párom 5 éve ismerem, 2 éve vagyunk együtt, ebből 1,5 éve élünk együtt.

23-24 évesek vagyunk, mind ketten dolgozunk, hozzáteszem 14 órás munkám mellett mindig szakítok rá időt, mindig kedveskedek, amit szeretne megteszem/tettem (értem ez alatt pl. ha kicsit felakarta yx-nal dobni a kapcsolatunkat soha nem zárkóztam el, mindig a kedvére tettem) ezt csak azért írtam le, hogy ne legyen tévedés, a problémám nem a nem törődésből fakad nem azon, hogy elhanyagolnám.


Nem egyszer előfordult a kapcsolatunk során, hogy a párom megalázott engem. Kezdve ott, hogy egy transzvesztitánál volt még én dolgoztam (nem történt semmi ezt maga a transzi írta le miközben azt hitte hogy a párommal cseveg, leírta mennyire sajnálja hogy ő a nőket szereti... és mennyire kár, hogy nem történt semmi köztük), ettől függetlenül megalázva érzem magam.., hogy a hátam mögött ott járt, majd a napokba takarítottam az email fiókot szortíroztam a leveleket beléptem a kukába hogy kitöröljem onnan is a levelet és ott volt a páromnak címezve egy levél benne egy rusnya nőről és annak a vaginájáról kép, majd a következő levélben páromról kép meztelen majd a következő kép a farkáról :( oké könyörgött ujabb esélyért... azt mondta nem tudja megmagyarazni miert tette hulye volt... majd ami ma tortent... facebookon irt egy eros 34 es cigany no az uzenofalara hogy mennyire varja a talalkozott, majd alatta elhordott engem mindennek ismeretlenul es hogy tudjak rola hogy az en parom fogja ot d..gni a jovoheten :'( bocsanat az ekezetekert de mar gyorsan irok. Majd szamon kertem a parom hogy mi ez, kb. en voltam a hulye meg aki zaklatja es hivogatja mikozben o most lazit... sirtam es azt mondta hogy o nem csinalt semmit... aztan a holgy elkezdett zaklatni es kuldozgetni a beszelgeteseiket kepen (1 beszelgetes volt a mai nap) amiben leirja parom hogy van baratnoje de semmbol nem akar kimaradni es megismerne e holgyet majd beszeltek hogy talalkoznak... es szexelni fognak megbeszeltek ki mit szeret a parom kerdezte a holgytol mit szeret irta a no hogy szereti ha ny..ljak meg el nem megy erre parom azt irta hogy alig varja, de legyen diszkret :'( tudom egyertelmu hogy el kellene hagynom erre is csak annyit mondott mikor mondtam hogy elmegyek hogy oke menjek most meg irta hogy en ontos vagyok neki szeret es hogy nem talalkozott volna vele meg hogy letiltotta (meg ha igy is lenne eleg az amit leirt megalazva erzem magam es eldobva elarulva) en nem teszek ilyet... velem 2 hete nem fekudt le mondvan faradt dehogy kivan stb de nem ugy jonnek ossze a dolgok de kozbe massal ezt beszeli meg? :'( Meg o kerdezte hogy mikor talalkozzanak meg az lesz ami belefer az idobe :'( mi tevo legyek??? egy aljas mocsok igaz? :(((((((((( ketlem hogy ez az ember szeretne csak nem ertem miert nem ereszt akkor a nonek is azt irta h maga se tudja de majd eloben kifejti meg h o eleg szabad jellemu es igen szakitania kellene de nekem meg azt irkalja hogy ne iejak olyat hogy elmegyek ugyan ugy szeret fontos vagyok neki :'( az ilyen nem szeret igaz?? :( kerlek valaki ontson belem egy kis eletet es tegyen rendbe fejben :((( Koszonom



#nő #lány #megcsalás #megakar barátom
2016. febr. 6. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom... azonnal dobjad,és ne forduljon meg a fejedbe,hogy visszaengedd.

ettől sokkal jobbat érdemelsz.. most lehet majd lehazudja a csillagos eget, de sok jóra ne számíts.. ez úgy csalna meg ahogy csak tudna. és ha engeded vissza, meg is teszi,idő kérdése..

ne dobd el az esélyt,hogy végre olyan kapcsolatba legyél,ahol a párod szeret is..

mert ez egy nulla.

2016. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom csak annyira nehez nagyon rossz eset vagyok ha szeretek akkor nagyon es latod a szarhoz is ragaszkodom :( :( :( :'( siman elment volna holnap ahhoz a nohoz ha nem kezd az uzenofalara irkalni :'( es eltitkolta volna :'( minden buntudat nelkul:( Az ilyen ember mire tartja a masikat miert nem eleg korrekt szakitani es hagyni a masikat a francba miert ringatjuk hazugsagba azzal hogy szeretjuk???? Miert nem hagy akkor mar beken :'(
2016. febr. 6. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember nem szeret, és nem is tisztel.

Miért ragaszkodik hozzád?

A férjes emberek miért ragaszkodnak a nejükhöz?

Biztos pont,kiszolgálják... stb.

2 hete nem dugtatok, szerintem már meg is csalt.

Mielőbb add ki az útját, különben egyre inkább leépíted saját magad, egyre nehezebb lesz.

Nehogy bedőlj neki,a szép szavaknak, mondani bármit lehet.

Szeret.

Ja,persze.

A tettei mást mutatnak.

Most nehéz,de tedd meg,dobd ki.

Lehet xar lesz,de elmúlik, hidd el!:)

Bátorság, hajrá :)

2016. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira megvisel ez az egesz anyukaja mikor meglatott elsirta magat amiert ilyen gonosz velem a sajat fia :( felajanlotta hogy menjek hozza hogy ne legyek egyedul mar ma este :( kozbe "Parom jon ide 9 re akkor kell vele beszeljek felek es nem erzem magam eleg erosnek :( Tegnap este megkerdezte tolem hogy "NEM BIZOL BENNEM" MIERT NEM? NEM CSINALOK SEMMIT! Erre ma........... :((((
2016. febr. 6. 20:12
 5/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Nehogy megsajnáld!

Egy csomószor csinálják ezt a bűnösök,még benned keltenek bűntudatot.

Te se vagy ép,ha vele maradsz...

Annyi normális ember van,miért tartasz ki olyan mellett,aki állandóan próbálkozik a hátad mögött?

2016. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

azt hittem a maúúúnika sónak már vége :)


Amúgy meg alap hogy kidobod a fenébe az ilyen férget.

2016. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj Drága:)

Most így érzel,nem érzed az erőt magadban, pedig megvan benned,csak idő kérdése, mikor bújik elő.

Minél előbb veszel erőt magadon, annál hamarabb kezdődhet a lelki felépülésed,annál több további szenvedéstől kíméled meg magad!

Itt nincs miről beszélni, hülyének néz az ember,csak idő kérdése, mikor telik be nálad az a bizonyos pohár.

Empátiát kizárni, mikor megsajnálni kezdenéd, gondolj arra a sok mocsokságra, amit veled csinált!

Egyből nem fogod annyira sajnálni...

Tudod hányszor volt,hogy én is hülyeséget csináltam életemben,rosszul döntöttem,ma már legszívesebben verném a fejem a falba,így utólag.

Te is így fogsz járni,mikor lezárod, x idő múlva a közös történeteteket ezzel a.gyökérrel.

Minél később teszed meg,az érzés annál xarabb lesz.

Szóval hajrá,tessék cselekedni!:)

2016. febr. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

14 órát dolgozol, és mellette nem nyafogsz, nem keresel kifogásokat,szuper csaj:)

Hagyd ott mielőbb ezt a se#gfejt, és keress,biztosan találsz egy olyan embert,aki szeret,és törődik veled!

Zárd rövidre jelenlegi életed legnagyobb problémáját,gyerünk...dobd ki!:)

2016. febr. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm szépen. Sokat segítettetek.

Utolsó, igen, 14 órát dolgozom heti 4 nap maradék napokban otthon vagyok elintézem a lakást stb mellette mindent próbálok megadni neki :( de látom tehet akaármit az ember ha megakarják csalni.. gondolom ez már az amikor jó dolgában nem tudja mit csináljon az ember :(

2016. febr. 7. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!