Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak a párommal? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a párommal? Nem tudnám meglépni?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve ,hogy együtt vagyunk, a kapcsolatunk átlagosan kezdődött, randizgattunk, találkozgattunk majd idővel kialakult egy nagyon szoros és mély érzelmi kötődés, rájöttünk hogy mennyire hasonló a gondolkodásunk és az élethez való hozzáállásunk! Úgy éreztem még senkit sem szerettem így és engem sem szerettek még így senki, mindig mellette akartam lenni, úgy éreztem megtaláltam az igazit akitől soha sem akarok elválni és vele akarom leélni az életem! Mindketten nagyon érzelgősök vagyunk és szeretünk őszintén nyiltan beszélni érzéseinkről, nagyon keveset vitáztunk, sőt nem is mondám vitának csak kissebb nézeteltérések amiket sikerült hamar tisztázni is! Nagyon szerencsésnek éreztem magam hogy ilyen harmónikus párkapcsolatban élhetek! Rengeteg drága ajándékkal elhalmozott és mindennél jobban szeretett! Ez eddig a vilàg egyik legtökéletesebb kapcsolatának tűnik... De megjelent az egyik exem , csak pár szót beszéltünk el mondtam a páromnak hogy összefutottunk véletlen és ő még eddig nem látott módon kiakadt, lekellett tiltsam a közösségi oldalakon az összes fiút akihez valaha közöm volt! Számomra ez egy érthetetlen és végtelen gyerekes dolog volt, de megtettem mert ettől nyugodott meg csak! Lassan egy fél éve hogy ez megtörtént sajnos itt kezdődik a baj, azóta betegesen féltékeny mindenre ami neki gyanus, futni nem mehetek este egyedül a kisboltba esetleg más városba, vagy ha megyek fényképeket kér és egy nap 1000x megkérdezi hogy biztosan őszinte vagyok és mindenről beszámolok-e? Betegesen fél attól hogy megcsalom, pedig soha sem tennék vele ilyet! Az elején még jol esett , csak egy egészséges enyhe féltékenységnek tűnt, de ez mára már birhatatlanná vált! Egy szabad percem sincs, mindig együtt vagyunk vagy a facebookon lógunk, nekem a családommal és a sulival is foglalkoznom kellene, de minden energiámat felemészti! Valami megváltozott bennem, minel jobban ragaszkodik hozzam annál inkabb külön akarok válni! Szinte megfolyt ezzel, pedig én szeretni akarom őt! Már beszéltem vele erről nem egyszer, annyira megszeretném menteni a kapcsolatunkat de egyre rosszabb!

Szabadságra vágyom, nem akarok korlátok közt élni és begyepesedni 19 évesen! Belefáradtam ebbe a végtelen féltékenykedésbe, nem bizik meg bennem másfél év után sem és úgy érzem 10 év után sem változna ez a helyzet! Próbálkozzak még, vagy ne raboljuk egymás idejét tovább?

19\L :(



2016. márc. 27. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Irányítani akar, és nem bízik benned.

Te döntesz, de én ilyen bizalmatlanság és irányítási vágy mellett nem tudnék mellette maradni.

2016. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zavard el pszichológushoz. Önértékelési problémái vannak.
2016. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy vágod, hogy az alap mondatvégi írásjel a pont és nem a felkiáltójel?
2016. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Rengeteg drága ajándékkal elhalmozott"

Ez nem frankó,mert önkéntelenül is valamiféle irányítást,befolyást szerezhetett feletted,a tartozás érzését,hogy úgy érzed tartozol neki,ergo többet megengedhet magának veled szemben...ez nem szerencsés,ez az alapja a későbbi manipuláció lehetőségének.


" lekellett tiltsam a közösségi oldalakon az összes fiút akihez valaha közöm volt!"

Mi van ?:O


" Számomra ez egy érthetetlen és végtelen gyerekes dolog volt, de megtettem mert ettől nyugodott meg csak!"

Ez nem gyerekes,hanem szemét dolog.

A gyerekesség nem itt kezdődik,ez szemét,agresszív,manipulatív.


" Betegesen fél attól hogy megcsalom, pedig soha sem tennék vele ilyet! Az elején még jol esett , csak egy egészséges enyhe féltékenységnek tűnt"

Így kezdődnek a bántalmazó kapcsolatok,eleinte a szeretet jelének tűnik,aztán csak hatalommánia van mögötte.


Lényeg a lényeg,nagyon vigyázz ezzel a fazonnal,irányítani akar,egy kisebbségi komplexusos gyökér,ha nem akarsz évekre szóló lelki sebeket kapni,AZONNAL HAGYD EL !!!!!!

2016. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fajdalmasan tipikus sztori - a srac szepen belemanipulalt a kapcsolatba azzal, hogy szamodra tokeletesnek mutatta magat, majd amikor mar erezte, hogy magahoz lancolt, kimutatta a valodi (kisebbsegi komplexusos, iranyitasmanias, birtoklo) enjet, mert jol tudja, hogy akkor ugysem kuldod el, ugyanis remenykedni fogsz abban, hogy visszaternek a "regi szep idok", es nem csak egy atveres/beetetes volt az egesz.. S lam, mukodik, mint az esetek nagy reszeben.


Ebredj fel, ez nem lesz mar jobb.. Minel elobb lepsz, annal tobb fajdalmat sporolsz meg magadnak.

2016. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!