Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Több szakítás után újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több szakítás után újra együtt boldog párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt már valaki aki többször szakított párjával, de mégis visszatáncolt? És mondjuk 2-3 szakítás volt, utána már több éve minden jó?

2016. ápr. 22. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt, személyesen így erről nincs tapasztalatom. Viszont a közvetlen környezetemben akadtak ilyen párok, a két kirívó példa, akik megszámlálhatatlanul szakítottak majd jöttek össze-az egyik páros fiatal volt nagyon, 20 év alatti lány, huszas évek elején a srác, két és fél évig húzták, pár hétig-hónapig szakítottak, aztán végleg szétmentek.


A másik páros szintén megszámlálhatatlan szakításon volt túl míg összekötötték az életüket, rá egy évre elváltak. A házasságkötés előtt egy-másfél évig szakítás nélkül voltak együtt...


Ezek alapján azt mondom, hogy nem jó ómen egyáltalán a több szakítás, de ha tudjátok, hogy mi volt az ok, és ezen nemcsak túllendültök, megbocsájtjátok egymásnak, magatoknak az akkori dolgokat, hanem meg is oldottátok-oldódott azóta a probléma, akkor lehet esélye a boldog kapcsolatnak.


Tudok olyanról is, hogy középiskola-egyetem elején jártak, aztán szét, és évekkel később újra összetalálkoztak, jártak, majd azóta is boldogan együtt.


A példa mindkét végkifejletre megvan, a kérdés, hogy nálatok mi okozza a több szakítást?

2016. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Én 8 év alatt nemhogy többször szakítottam,de külön is mentünk hetekre, hónapokra. Volt közben más kapcsolatunk is. Sajnos nekünk kellettek ezek a szituk ahhoz,hogy rájöjjünk,mi nagyon is jól működünk együtt. Sajnos az ember sokszor elégedetlen, és nem is gondol bele,hogy mekkora értékeket veszthet azáltal,hogy egy képzelt világba hajtja magát. A tökéletest sokszor nem a Csillagok között kell keresni! Na de nem is ez volt a kérdés...
2016. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt, de szüleim pl. 3-szor szakítottak egymással házasság előtt. 25 éve együtt vannak azóta, szóval ilyenre is van példa.
2016. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt de nem érte meg mert nem tudott változtatni magán
2016. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3x jöttünk össze, a harmadik már csak kínlódás volt. Vége is lett.
2016. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről sohasem voltam megalkuvó típus. De a nagynénémék pl fiatalkorukban hetente szakítottak, mégis több mint 50 éve házasok.
2016. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!