Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tovább lehet úgy lépni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább lehet úgy lépni, ha bennünk van a remény?

Figyelt kérdés

Szakítás után eltelt már 1 hónap, de még mindig nem vagyok jobban. Vissza akarom szerezni, de tudom, hogy lehetetlen. Mégis azt veszem észre, hogy egyedül, akkor jobb, ha elhiszem, hogy van remény, vagy erőt veszek magamon, hogy szép legyen előtte, erős, megmutassam, hogy mit veszített. Esetleg más fiúkkal mutatkozni. Viszont bennem van, hogy de FELESLEGES. Ennek vége van. (Lát más fiúkkal, de nem érdekli)

És áltatom magam, de egyébként meg iszonyatosan fáj.



2016. ápr. 22. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Hidd el soha nem fogod úgy túltenni magad rajta,ha reménykedsz.


Az én sztorim:

Nem is olyan rég,mi is már 1,5 hónapja voltunk külön(ő dobott) Látta az egyetemen,hogy nagyon jól elvagyok fiúk társaságában (természetesen csak szaktársaim), és mennyire nem foglalkozok vele.Erre írt a semmiből, persze találkoztunk, mert nyilvánvaló volt még nincs vége ennek a egésznek, és mi elég dúrván egy hullámhosszon vagyunk.Szóval van remény mindig,akármennyire is látod rajta, hogy nem érdekled, igen is érdekelheti őt. De nem akarlak belelovalni a dologba.

Az is számít mennyi időt töltöttetek együtt,hány évesek vagytok stb..

2016. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekelné hogy te kikkel lógsz,ha ő már túllépett rajtad? Amúgy szerintem ez a legnagyobb baromság,amit tehet egy nő,hogy más pasikat tekerget maga körül,miközben nagy szemekkel lesi az exe reakcióit. Ennél már az is jobb,ha maradsz a szobádban egy szórakoztató könyvet olvasva,hogy ne tudjon felőled.
2016. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos egy a munkahely, nap mint nap látjuk egymást. Tehát a könyves szitu nem megoldható alapból sem.

Az első válaszolónak pedig azt szeretném mondani, hogy ez már nem az első szakítás, és látott igen fiúval, és azért mert nem reagál rá sehogy nem jelenti, hogy nem érez valamit. De ő reagált. Még pedig azt, hogy "kínos, de nem bánta meg a szakítást"

A munkára nem tudok így koncentrálni. Ha az jár a fejemben, hogy vége, akkor....nem megy, és szenvedek. Ha a reményre gondolok, a visszaszerzésre, akkor megnyugszok. Bár most már erre is nehéz gondolni, mert tudom, hogy ez akkoris reménytelen.

2016. ápr. 22. 18:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Ami még nehezebb, hogy ő nem akar velem lenni, nála elmúlt. De mégis jóba akar velem lenni. Próbál néha hozzám szólni, érdeklődik. De nekem ez csak így nehezebb. Ő csak nem akarja, hogy kínos legyen.
2016. ápr. 22. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Hányszor szakítottatok? És milyen időközönként jöttetek össze újra?


Első voltam

2016. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sajnos, amíg él benned a remény, hogy vele lehet valami, addig ez a gondolat és érzés nem hagy továbblépni. ahhoz, hogy továbblépj el kell engedned az iránta táplált érzéseid és más gondolatokkal kell lekötnöd a gondolataidat, hogy ne ő járjon folyton a fejedben, hanem bármi más. egy idő után más emberek veszik át a helyét és jöhet más szerelem.

minél hamarabb sikerül túllenned rajta, annál több esélyed van normális életet élni mással. amíg utána sóvárogsz és őt gyászolod, addig magadnak nem adsz esélyt a továbblépésre és a normális folytatásra...

2016. ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!