Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vége örökre, soha ne keressem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége örökre, soha ne keressem?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt( első szerelem mindenben első ) a volt barátnőmmel 1,5 éve lett vége.

Röviden: Elment egyetemre bulizás stb. szakított velem, 1,5 évig nem kevés időt,energiát és pénzt nem sajnálva próbáltam visszaszerezni közben persze sok-sok udvarlójával kellett "megküzdenem" sikeresen, aztán 1 év múlva mondta, hogy "jó próbáljuk meg" akkor nem tudom mi lett velem de a válaszom az volt, hogy nem ( finoman..) utána rájöttem, hogy ezt elb....tam. aztán most megtudtam, hogy van 1 fiúja... és nem akar velem semmilyen formában kommunikálni tiltás mindenhonnan( fb,viber,skype,teló) stb..pedig 1,5 évig mindent megtettem egy szavába került bármi és ugrottam neki...Közölte,hogy az új fiúval akar foglalkozni soha ne keressem, 4 majdnem 5 év ennyit ért...

Szerintetek mi a g.... csináljak ? Persze lehetne barátnőm de nekem ők nem kellenek, volt 1 lány akivel randiztam aztán a végén közölte, hogy " bocs nem akar semmit" kis ráadás : D



2016. ápr. 24. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondták már neked, hogy ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel?


Felvilágosítalak, pl. több éves, legyen akár 10-20 éves házasságok is tönkre mehetnek és képzeld, mindegyik képes lezárni a múltját és újat kezdeni, és nem b..ssza el a drága idejét olyannal, amit te csinálsz!


Azt hiszed, hogy csak ez az egy lány létezik a Földön?

Ha működött volna, akkor nem lett volna vége a kapcsolatnak!! Fel tudod ezt fogni??? Vagy ahhoz elég kevés az agyi kapacitásod?

2016. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán ertettem amit leírtál, csak a végét. Nekem nemrég lett vege egy ket éves kapcsolatomnak, azóta új barátnője van. Nagyon faj, meg minden, de meg kell probalnod tullepned. Járj el otthonról, barátkozz, olvass, nézz filmeket es foglald le a gondolataid, időről időre könnyebb lesz. Nem muszáj rögtön új barátnő, ha ugy érzed meg nem működne, ez nem időre megy, akkor fogsz találni valakit amikor mar nem görcsösen keresed, csak azért hogy 'neked is legyen valakid ha mar neki van'. Sok sikert kívánok a továbblépéshez! Remelem mindkettőnknek sikerülni fog, es jusson mindig eszedbe hogy ezek szerint nem o volt az igazi, ezért felesleges ra mar idot pazarolni.
2016. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!