Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most miért ilyen szemét a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért ilyen szemét a pasim?

Figyelt kérdés

Majdnem egy évig voltunk együtt, boldogság volt, szerelem. Terveztük az összeköltözést, célozgatott rá hogy gyűrűt szeretne húzni az ujjamra, lehetne már gyerekünk, szóval voltak tervek. A szex jó volt, mindenben támogattuk egymást, mindent meg tudtunk beszélni. Miatta kezdtem el fogamzásgátlót szedni, mivel nem szerette gumival csinálni.

Erre egyik napról a másikra kidobott. :( Indoka teljesen klisé volt, nem benne van a hiba, hanem benne, még lehet nem áll készen rá hogy kinyissa valakinek a szívét blablabla.

És most itt vagyok összezuhanva :( Mit csináljak? Azt mondta hogy nincs másik nő a dologban, csak összezavarodott és gondolkoznia kell.


2016. ápr. 26. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Korotok?
2016. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

25 és 27

Nagyon hiányzik :( És az 1-2 nap amit kért, az csak holnap jár le, nagyon hosszú idő :(

2016. ápr. 26. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasid nem fog tudni elköteleződni melletted. Ez a gondolkodási idő duma semmi jót nem jelent, ne számíts semmi jóra tőle.
2016. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt eddig dugni, de rádunt, most új punci kell neki új mellekkel.
2016. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, olyan nincs, hogy egyik napról a másikra valakinek az érzései ennyire megváltozzanak.

Szerintem a kapcsolatotok nem volt teljesen őszinte és nyílt, hogy bármiről bármikor tudjatok beszélgetni.

Szerintem titkolta az érzéseit, hogy mégse alakult ki benne az a szerelem, ami ennyi idő után lehet, hogy illett volna számára.

De, azt viszont nem vette számításba, hogy nem mindenkiben alakul ki szerelem. (Példa: pasimnak előttem kb 6 barátnője volt, egyikbe se volt szerelmes, viszont belém már igen, én hoztam ki belőle a szerelem érzését.)

Ez a sallang szöveg, amit kifogásként tett neked, hogy benne van a hiba, eléggé éretlen felfogásra vall. Miért nem képes a szemedbe mondani az igazat?

Itt is elgondolkodhatnál, hogy egy ilyen ember, aki nehéz helyzetekben képtelen kimondani őszintén az igazat, arra nem építkezhetsz!


És mi az, hogy összezavarodott? Miben, kérdem én? Ha eddig állítólag teljesen jól működött a kapcsolatotok?


Valami itt nagyon bűzlik az biztos!

2016. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de eleg megcsalas szaga van a dolognak.


Nalam is volt hasonlo eset. Szakitottunk,mert nem ugy viselkedett egy ido utan, mint ahogy elvartam volna egy jolmukodo kapcsolatban. Ket honapra ra derult ki,h majdnem egesz kapcsolat alatt ugy csalt,hogy konkretan volt meg egy baratnoje is. Azota mar rajottem,hogy mellettunk meg sok mas kaland is lehetett.

2016. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolkodási időt kért, bármit is mondjon utána, jóra nem nagyon lehet számítani, ha szeretne akkor nem kéne neki gondolkodási idő.
2016. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnálom, de ez kamu, nem szeret már és gyáva bevallani. velem lig 2napja szakított a (már) exem, nála elmúlt a szerelem, már hetek óta, de nem bírta közölni (mindig gond ovlt hogy nem tudunk kommunikálni), hagyta, hogy 1,5hónapja beköltözzek hozzá... legalább már tudom, hogy nem szeret, te se áltasd magad.
2016. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!