Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a szemét, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a szemét, mert megjegyzést teszek miért eszik el előlem a kaját?

Figyelt kérdés

Otthon a barátom eszi el előlem a kaját. Mindig megkérdi, megeheti e az összes kaját, biztos nem vagyok már éhe, ne segítsen e megenni a kaját és egyéb megjegyzések. Sok kaja után az apró dolgokat is feleszi előlem, meg amiket én viszek, én veszek. Ma a munkahelyemre hoztam kaját, két napra beosztani. Tesóm is a munkahelyemen eszik, kivette a húst a hűtőből, hogy vehet-e pár falatot belőle, szóltam, hogy ne haragudjon, de be van osztva. Erre megsértődött, majd vagdalózni kezdett. Keveset keresek, és igen, bocsánat, ha sajnálom azok elől, akik dupla annyit keresnek, de folyton rólam akarják leenni. És már azért is alapból ideges vagyok, mert a párom otthon előttem zabálja fel az ételt, és nem is érdekli én mit eszek.

Hozzá tenném, ha olyan étel van, mindenki mást megkínálok a közelemben, de ezt velem fordítva nem szokták megtenni, se a párom se senki.


2016. ápr. 6. 14:40
 1/6 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Amikor már azon idegeskedsz, hogy nincs mit enned, akkor nem alakul jól az életed.

Sürgősen változtatnod kell valamin/valakin.


A pároddal gondolom közös kasszából éltek. Ideje megbeszélni vele a vásárlási taktikát, mert ez így nem mehet tovább. Nem azzal van baj, hogy ő eszik, hanem hogy nem tudtok annyi kaját venni, hogy téged ez ne zavarjon.


A testvéredről pedig nem tudjuk, hogy ismeri-e a pénzügyi helyzeteteket. Vele is megkellene beszélned a dolgot, mert talán még segíteni is tud valamiben.

2016. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szemét.


De hülye vagy bátortalan igen azért, mert nem állsz ki sokkal jobban magadért.

2016. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A saját testvéred elől sajnálni a kaját, mert ki van porciózva? Szégyen, nincs tovább mit mondani. Párod meg szerintem direkt rugózik ezen a témán, mert látja, hogy kapható vagy rá.
2016. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Saját testvérem sose kínált meg eddig... erre meg én nem mondok semmit
2016. ápr. 6. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, egyáltalán hogy jut eszedbe, hogy te lennél a szemét... Az egyáltalán nem szemétség, ha nem hagyod a végletekig kihasználni magad. Így is túlzás, hogy ennyire visszaélnek az udvariasságoddal, kedvességeddel. Ezt nem lenne szabad engedned. Bocs, ha sértő, de a "párod" (?) és a tesód is egyszerűen csak lusta élősködők, akik téged totál hülyének néznek. Mivel kétszeresét keresik, mint te, adott esetben pont fordítva kellene lennie, azaz hogy ők kínáljanak meg stb.

A te természeteddel nem lesz túl könnyű, de állj a sarkadra. Először is, ne kínálgass többet senkit. Másodszor, szüntesd be a kérincsélést is: bárki megkérdezi legközelebb, hogy vehet-e a kajádból, mondd meg neki, hogy NEM, és máskor ne is próbálkozzanak, mert ez egy MINDEN alkalomra szóló, végleges NEM.


Megpróbálhatsz esetleg egy beszélgetést is, ahogy az 1. válaszoló javasolta. Én személy szerint nem sok reményt fűznék a sikerhez, kivéve, ha nagyon-nagyon határozottan lépsz fel. Ugyanilyen keményen rendezhetitek a főzés ügyét is, mert azt le merném fogadni, hogy mindig te csinálod.


A sértődésekkel meg ne foglalkozz. Meg az ilyen idióta felfogással se, hogy "hát a testvéred..." Attól még, hogy tesók vagytok, nem vagy köteles életed végéig hagyni a piócáskodást.

2016. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem "kinek van igaza" típusú kérdés. Kicsit fura, hogy te nem szereted ha esznek a kajádból, de te egy ilyen típus vagy és kész. Ha az én párom lenne ilyen, nem csinálnék problémát belőle. A párodtól és a családodtól is elvárható, hogy tiszteletben tartsa a te dolgaidat, ahogy te is tiszteletben tartod az övéiket.
2016. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!