Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezdjek új életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek új életet szakítás után? Még nagyon fáj.

Figyelt kérdés

3 napja szakított velem a barátom de még képtelen vagyok csinálni bármit is.

Sportolnom kellene, két hete vettem hasznos cuccokat, de elment a motivációm.

Tanulnom kellene az őszi nyelvvizsgámra: nincs eőm odafigyelni.

A munkahelyemen csak elbambulok nincs türelmem sem energiám semmihez.

Olyan mintha nem lennének céljaim illetve az erőm megszűnt volna hozzájuk.

Néha még sírdogálok, folyton fáj a lelkem, és csak rá gondolok.

8 hónapig voltunk együtt ő volt az első kapcsolatom.

Gondoltam rá hogy ismerkednem kellene de még rá se bírok nagyon nézni másra, mert eszembe jut az exem 😞

Adjatok kérlek valami tanácsot 😞


2016. ápr. 26. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Sírd ki magad, zárd le a múltat, utána húzd ki magad és mutasd meg, hogy te igen is boldog ember vagy és megtalálod azt az ideális párt, aki számodra a megfelelő.

Addig új kapcsolatot fölösleges kezdeményezni, míg a múltat nem zártad le!

Az élet megy tovább! Tudom, hogy most fáj, adj magadnak időt, maximum 1 hetet az önsajnálatra, aztán kezdj új életet.

Ha a kapcsolat jól működött volna, akkor nem lett volna vége. Mivel vége van, ezért nem is éri meg a saját energiádat ennek a siratásával töltened.

Sokkal értelmesebb dolgok is vannak, mint pl. amiket mostanság elhanyagolsz és nem tudsz rá figyelni.


Fel a fejjel, az élet szép. :)

2016. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár napot szánj arra, hogy kisírod magad, csokit eszel, filmet nézel, olvasol, zenét hallgatsz, ami segít. Add ki magadból, de 3 nap még csak a jéghegy csúcsa, 1-2hónap is kellhet mire ez átmegy rajtad! Menj el kozmetikushoz, fodrászhoz, testi-lelki felfrissülés! Nekem bevált mindig! :) Barátnőket is kérd meg hogy segítsenek, menjetek el kávézni, együtt mozogni. Egy jól áttáncolt éjszaka csodákra képes, én szigorúan nem ismerkedtem, nem táncoltam pasival, maximum örültem a pillantásoknak.

Az lebegjen előtted, hogy ettől csak jobb ember leszel, erősebb nő leszel, nem érdemelt meg, esélyt kaptál arra hogy jobbat találj!

2016. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak, nem megy ez olyan gyorsan hogy pár nap alatt túl legyél rajta. Ez már csak ilyen :)
2016. ápr. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy fáj, 3 nap után furcsa is lenne, ha nem fájna... Adj időt magadnak, húzz egy határt, hogy meddig nyalogatod a sebeket, és utána meg hátrahagyod a múltat. Kell egy lezárás, meggyászolása a kapcsolatnak. A sport jó lehet, levezet egy csomó energiát és feszültséget, azt ne hanyagold szerintem.

Barátnők? Ők is segíthetnek, aztán fel a fejjel, nem tart sokáig! :)

25/N

2016. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!