Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet szakítanom kéne ténylege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szakítanom kéne ténylegesen?

Figyelt kérdés
Minden ismerősöm azt mondja hogy a pasim egy köcsög és szarul bánik velem... sajnos ezt én is tudom, de mindig minden huzása után be tud etetni valamivel amit én mint szerelmes but liba beveszek :( az a baj hogy szeretem és olyan szinten hogy nem bírok vele szakitani. De ez sem élet így.Hol együtt vagyunk hol nem és a viselkedése... totál hülyére vesz szerintem látja hogy ennyire szeretem és ezt ki is használja. Valaki volt már hasonló kapcsolatban? Hogy sikerült kimásznia belőle? Kérek mindenkit hogy hanyagolja a "hülye vagy, menj pszichológushoz válaszokat" köszönöm

2016. ápr. 23. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk a pszichológust tényleg nem tartom rossz ötletnek, de közel sem azért, mert "hülye" lennél, hanem azért, mert lelkileg nagyon össze lehetsz zavarodva. Ha hülyére vesz, kihasznál, bepaliz téged ez a srác, és ez nem elég ok arra hogy kiábrándulj belőle, akkor segíthetne a pszichológus feltárni, megoldani benned ezt a dolgot, hogy miért tűrsz el egy ilyen megalázó helyzetet. Oda nem a hülyék járnak, hanem azok, akik stresszel vagy valamilyen problémával nem tudnak megbirkózni.
2016. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, szakítanod KELL!!


Egyszerű az egész, megmondod, hogy szakítasz és kész. Te pedig szépen lezárod a múltadat, mivel tisztában vagy vele, hogy egy idióta p..rszttól nem várhatsz semmit és ő nem is szeret téged, csak d..g veled, mert ingyen p..na vagy neki, és te pedig nem akarsz megalázott lenni, mert ettől többre tartod magad, mert egy értékes személy vagy!


Létezik sokkal jobb pasi, mint ez a f..reg. De téged se kell félteni, mert egy kis buta hiszékeny csaj vagy, akit lehet az orránál fogva vezetni.


Javaslom olvass sok önismereti és önfejlesztő könyveket, hogy még egyszer ugyanezt a hibát ne kövesd el! :)


És fogd fel: ő NEM szeret téged! Ő csak egy tárgyat lát benned, akit akkor akaszt le, amikor kedve tartja, feltéve, ha hagyják. És te egyenlőre hagyod!

2016. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon össze vagyok zavarodva ez igaz, egyszer ezt akarom, máskor pedig teljesen mást :( de szerintem csak mert annyira szeretem hogy egy kevés kis kedvességgel is megtud venni, mivel nem törődik eleget velem én pedig annyira ki vagyok éhezve a szeretetre hogy hagyok neki bármit egy kis szeretetért cserébe
2016. ápr. 23. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem kötődéssel van problémád! ez hidd el nem szerelem,hanem beteges ragaszkodás a ROSSZhoz!
2016. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csernus doki az ilyen nokre azt mondja: szeretet-k.urvak.

Olvasd el a No, vagy a ferfi cimu konyvet vagy inkabb mindkettot. Tanulsagos!

Es igen: szakitanod kell. De nem kell utalni, csak szepen, de konyortelenul es nincs visszakeredzkedes!!

2016. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez már nem lesz jobb, akármennyire is esik rosszul most ez neked.

Hmm...nem akarlak megrémiszteni, de szerintem lehet másfelé kacsingat, több nőt tart még maga mellett, ami felett ugyancsak szemet hunysz.

Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?

2016. ápr. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!