Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan latjatok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan latjatok ezt a helyzetet, es mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

Az exemrol van szo. Majdnem harom evet egyutt voltunk, par honapja szakitottunk... Illetve O szakitott velem. A szakitas oka a megunas volt. Azt mondta hogy azert akar szakitani, mert sok volt neki ez a par ev... Sokszor veszekedtunk, de mindig kibekultunk, imadtuk egymast, nem birtunk egymas nelkul lenni. Szakitasunk utan az elso 1-2 honapban nagyon sokat veszekedtunk, a szeretetbol gyulolet lett. Olyan okokkal keresett, hogy vissza akarja nekem adni a cuccaimat, stb... Mindig ahanyszor beszelgetesre kerult sor, veszekedtunk, kiabaltunk egymassal. Volt egy par rosszakaronk akik meg ra is tettek jo par lapattal, csak hogy megjobban veszekedjunk, mert ok ebben oromuket lattak. Kitalaltak mindenfelet, amitol aztan Mi megjobban veszekedtunk. Mar nem tudtuk, hogy kiben bizhatunk es kiben nem. Amikor mar mindketten untuk, hogy ocsaroljuk egymast, kiabalunk egymassal, szepen lassan-fokozatosan elkezdtuk megbeszelni a dolgokat, hogy akkor most mi az igaz es mi nem igaz. A kapcsolatunk megint kezdett helyre jonni. Egyre tobbet keresett, azzal a mondattal, hogy "szivjunk el egy cigit". Persze eleinte csak tenyleg egy cigire futottunk ossze, aztan abbol a cigibol lassan 2 cigi lett, majd 3 es igy tovabb. A vegen mar egyutt mentunk a haverokhoz ismet, egyutt logtunk stb. Persze csak mint BARATOK. Baratok, akik neha szexelnek. Ahogy telt az ido, ujra elkezdett hivogatni, hogy aludjak nala, egyutt toltottuk az unnepeket is, szinte ugyan olyanna valtunk, mint mikor kapcsolatba voltunk. Azonban megis megvaltozott valami. Hiaba vagyunk olyanok, mintha "megint egyutt lennenk", mindenkinek azt mondjuk hogy csak "baratok vagyunk". Titkolozunk egymas elott, nem mondjuk el, hogy kivel/kikkel beszelgetunk, illetve talalkozunk. Persze azt mindketten tudjuk, hogy flortolgetunk massal. De csak flort, semmi tobb. En sem, es O sem fekudtunk le massal sem a kapcsolatunk alatt, sem a szakitasunk ota.


A problemam a kovetkezo: Lehet, hogy nem vagyunk egyutt, lehet hogy mar nem annyira szeretjuk egymast, mint amikor meg egyutt voltunk, de nekem ez igy nem megy... Kezdem unni ezt a "se veled, se nelkuled" kapcsolatot. Szerintetek mi lenne a legjobb dontes?

Gondoltam mar arra is, hogy hagyom az egeszet. Gondoltam mar arra is, hogy nem keresem, es ha O keresne, akkor nem valaszolok neki, es hogy ezutan mi fog tortenni a kapcsolatunkkal. Kivancsi vagyok eddig fog keresni, ha egyaltalan keresni fog stb...


Kerlek titeket, adjatok tanacsokat, otleteket. Ti hogy latjatok ezt az egeszet kulso szemmel, es mit csinalnatok a helyemben?


Elore is koszonom azoknak, akik segitenek.


2016. máj. 2. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A helyedben én megkérdezném, hogy ez most mi. Ha párkapcsolatot akar, akkor mondja meg és beszéljétek meg. Ha nem akar, akkor meg megmondanám, hogy húzzunk határokat, legyünk vagy CSAK barátok, vagy CSAK szeretők, vagy egyik sem, mert nem bírom ezt a felállást, ami most van.


A kommunikáció, te magad is láthattad, sokat tud segíteni a dolgokon.

2016. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar parszor megkerdezte hogy kibekulunk-e, de akkor nem hagyott idot, hogy atgondoljam, igy nem szuletett valasz. Amikor En hoztam fel ezt a temat, akkor mindig az volt a valasz ra, hogy: "majd megbeszeljuk" (amire persze sosem kerult sor), "nem mukodne mar ugy mint reg", meg hasonlok... Probalok vele beszelni, de mindig igy kotunk ki...
2016. máj. 2. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt így, én szakítottam meg teljesen a kapcsolatot, mert egyszerűen nincs értelme, két hétig ment a dolog. Tönkreteszi az embereket ez amúgy. Akivel működik, aki akarja a kapcsolatot az tesz érte, azzal nincs ilyen, az veled akar lenni, teljesen. Ez barátság extrákkal és időhúzás, jobb nem lesz, addig megy amíg egyikőtök meg nem ismer valakit (így viszont esélyetek nincs továbblépni!) mert akkor általában az egyik fél begorombul és nincs tovább szüksége rád.
2016. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!