Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez azt jelenti, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy még szeretem?

Figyelt kérdés

Szakítottunk,majdhogynem közös megegyezés volt,mert rengeteget vitatkoztunk.

Én úgy éreztem,hogy tovább léptem,készen állok arra,hogy mással is ismerkedjek,de nem volt olyan nap,hogy ne gondoltam volna rá.Az egyik pillanatban bőgtem,a másikban úgy éreztem ennek így kell lennie.Persze azt el tudom képzelni,hogy randizgassak,programokat csináljak,de azt nem,hogy egy másik feküdjön mellettem,máshoz bújjak stb..

Közben állandóan csak azt nézem mikor elérhető,várom,hogy írjon és mocskosul hiányzik,hogy beszéljünk.Üresnek érzem magam,pedig kitöltöm a napjaimat.Azt is tudom,hogy szeret,mi nem azért mentünk szét,mert nem szeret,se megcsalás,se semmi nem volt.

Amikor utoljára találkoztunk szakítás után majdnem elsírtam magam,de tartottam magam előtte.

Csak,ha ennyire hiányzik,néha sírok utána,akkor miért érzem úgy amikor együtt vagyunk,hogy lehet ez nem az igazi? Azt nem mondanám,hogy kapcsolatfüggő lennék vagy csak az,hogy legyen valaki,mert lenne.Pont egy olyan srác,akiben minden megvan,amit az exemből hiányoltam (rendezett életkörülmény,céltudatosság,férfiasság),de nekem mégsem kell,mert csak az exem az,aki érdekel.


2016. máj. 5. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez már az az utórésze a dolognak amikor ragaszkodsz a megszokotthoz és nem akarsz újat bevállalni. Én a helyedben randiznék és elfelejteném az exem. Ha egyszer valakik szakítottak annak oka volt és lesz is ha újra összejönnek. Ne erőltesd.
2016. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van az a mondás,hogy ami elromlik nem kell egyből kidobni!
2016. máj. 5. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ha így gondolod minek a kérdés feltétel? Rohanj vissza a karjaiba és vitatkozzatok át egy egész életet. A dolgokat addig kell megjavítani amíg benne vagyunk és nem azután sajnálni, hogy oda lett.
2016. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!