Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól döntöttem hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem hogy szakítottam barátnőmmel mert jó bensővel manapság könnyen találok új lányt?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolat után dobtam a csajom. Már untam a kapcsolatot. Többen mondták hogy hülye vagyok mert nem vagyok valami helyes pasi és nehéz lesz manapság így ilyen külsővel társat találnom. De úgy gondolom jó a bensőm így viszonylag azért könnyen fog menni. Inkább társkeresőn próbáltatnék társat találni. Nagyon remélem hogy hamar összejön egy aranyos kedves lány mert eléggé kapcsolat függő vagyok nem bírom lelkileg egyedül. Most regisztráltam társkeresőre eddig sajnos még egy levelet sem kaptam pedig szerintem jó a bemutatkozó szövegem
2016. febr. 13. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kicsit kitalációnak tűnik, de most feltételezem hogy igazat írsz.


1.Csak azért "dobtad", mert "untad"? Ebben nem sok logikát látok. De lehet, csak mert én emiatt nem "dobnék" senkit.


2.Barlangban élsz...? Pont ez sokak dilemmája, hogy manapság elég komoly feltétel-listának kell megfelelni.


3.Kapcsolatfüggőként, először ezt a problémád kellene "kivizsgáltatnod", és megoldanod.

2016. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatfüggő lennél,nem dobtad volna a csajod.Főleg nem ilyen indokkal,hogy unod.Ezek alapján így kapásból nem gondolnám rólad,hogy olyan tökéletes lenne a belsőd.Amúgy a te dolgod,biztos találsz másikat.
2016. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
5 éves kapcsolat volt nagyon ellaposodott a kapcsolat semmi program mindig csak otthon szex alig én kb fél éve próbálok változtatni ezen de teljesen passzív volt a csajom
2016. febr. 13. 11:09
 4/14 anonim ***** válasza:

Neked kellene tudnod, hogy jól döntöttél-e.

Nem tudom, hogy mi árad a gondolkodásmódodból, de olyan, ami számomra nem annyira szimpatikus. :) Mindegy, azért sok sikert.

2016. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Elég furcsán gondolkozol. Nem azért dobjuk a barátnőnk, mert könnyen találunk mást, hanem azért, mert már nem jó vele. Függetlenül attól, hogy utána lesz-e más vagy sem, könnyen találunk-e vagy nehezen.


Egyébként ha kapcsolatfüggő vagy, akkor ne barátnőt keress, hanem próbáld meg helyretenni magad. És majd utána keress barátnőt. A függőség nem szimpi.

2016. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy kamu! Nem lehetsz ilyen hülye!
2016. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem benső, belső!
2016. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6. Miért lennék hulye azért mert nem maradok olyan kapcsolatba ahol nem érzem jól magam. Bocs én nem vagyok olyan igénytelen mint te aki olyan kapcsolatba is benne marad ami nem jó csak azért mert lyuk kell...


7. Benső!! A belső az a májam szívem jó lehet az is szép 😀

2016. febr. 13. 11:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem ezért vagy hülye, hanem mert azt hiszed, hogy a lányoknak számít a belső, ráadásul társkeresőn próbálkozol, pont ahol a legmagasabbak az igényeik külsőre.
2016. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9. Biztos vannak olyan nők akiknek a külső számít de biztos sok olyan lány van akinek a benső
2016. febr. 13. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!