Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakít/ani akar a pasid, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakít/ani akar a pasid, de állítása szerint ebben nem dönthet egyedül?

Figyelt kérdés
Annak idejèn elmondta a most màr csak volt pasim,hogy jobb lenne,ha külön folytatnànk tovàbb,de ebben õ nem dönthet egyedül,gondoljam àt èn mit akarok. Ad rà 1 hèt idõt,de lehet 2 is.Ez szerintem nem egy szokvànyos dolog,mèg ilyenrõl nem is hallottam. Nekem az a vèlemènyem, ha az egyik fèl màr nem akarja,akkor a màsik fèlnek is nemet kell mondania. Valaki èrti ezt a felfogàst? Mi èrtelme lehet ennek? Nem szeretnè tovàbb,de döntsek èn szeretnèm e :O
2016. máj. 15. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem azt kérte, hogy te döntsél, hanem hogy beszéljétek meg, hogyan érzel a kapcsolatban, mert ez is befolyásolja őt a döntésében.

És szerintem ez az egészséges lelkület.

Az milyen szerelmi kapcsolat, ahol a hirtelen, diktátumszerű szakításból kiderül, hogy nem tekinti érző lénynek a másikat? Elég kétséges, hogy szeretni tud az ilyen.

2016. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves ez a fiú most? Bemutatnál neki?
2016. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor mondhat ilyen, ha úgy érzi valami nagyon összeköt titeket, de valami meg nem teszi lehetővé, hogy ezt tovább csináljátok. És ő azt mondja, hogy itt most már fel kell adni és kérdezi, hogy te látsz e még bármi reményt.
2016. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az mèg kimaradt,hogy mièrt akart szakìtani. Èn ròmai katolikus vallàsù vagyok,a pasi jehova tanuja. A 2 vallàs szokàsai igen eltèrõek. Pl õk nem ünnepelnek szülinapokat Karàcsonyt,semmit.. Ès mèg sok màs. Pl udvarolni hàzasodàsi szàndèkkal lehet.stb..ès hogy nevezzem gyàvànak,de mègsem meri velem,fèl hogy a sok eltèrès ellenère kèsõbb ez mègsem mûködne. Ja meg a jehovàknàl nincs együttèlès sem. Mert az ilyen vegyes hàzassàgok legnagyobb rèsze vàllàssal vègzõdik. De ez a szakìtàsi ok csak ürügy volt,mert lètre hoztam egy àl fb oldit egy àl csajjal ès ott azt ìrta neki szakìtàsi oknak,hogy bàr nagyon tetszettem neki,meg nagyon rendes csaj vagyok,de nem èrzett szerelmet,ès hosszù tàvon ùgy az igazi. Aztàn felfedtem magam h èn voltam az àl fb csaj erre meg azt ìrta, teljes igazsàg sokkal bonyolultabb,mint amit èn a sajàt oldalamròl ki tudok olvasni.meg h mèg mindig tetszek neki.nem tudom mièrt kell össze vissza hazudozni.azt sem tudom , mi a valòdi igazsàg.ki tudja,lehet egyik sem.
2016. máj. 15. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Lol, talán csak nem szeretné, hogy őt terhelje annak a súlya, hogy szakítottatok, és tetszik a lelkének, hogy közös döntés. Ha az egyik fél szakítani akar, vége a kapcsolatnak, nincs mit ezen szépíteni.
2016. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűsítsünk. Te szerelmes vagy belé?
2016. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A barátod azért tette ezt szerintem, mert bizonytalan.


Viszont keresztényként mondom, hogy szerintem jobb, ha vigyázol vele. (Mondjuk ha nem folytatod.) Vagy legalább ha nagyon meggondolod, mit szeretnél. Én úgy látom elég nagy a különbség a hagyományos keresztény egyházak és a Jehova tanúi között. Az egy szép dolog, hogy kiállnak a keresztény értékek mellett, de olyan dolgaik is vannak, amiket én nem tartok keresztényinek.


Az ál fb-os dologból nekem az jön le, hogy a srác bizonytalan. Erre egyértelműen utal az, hogy nem érzett szerelmet. Csak nem akar egyedül dönteni és ha te is mondod hogy szakítanál, akkor határozottabb a helyzet. Attól félhet, hogy megbánja a döntését.


Azt hiszem nem tudná hosszú távon tolerálni azt sem, hogy te római katolikus vagy és lehet megpróbálna integrálni téged is. Ebben nem vagyok biztos, nem ismerem ezt az egyházat. Csak valahogy nagyon távolságtartó vagyok velük. (És mondom, a keresztény értékekkel és értékrenddel én egyet is értek.)

2016. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi vàlaszokat,ès hogy rendes,aranyos vàlaszokat adtatok :) (mert van mikor rosszindulatùan szòlnak hozzà)szerintem mindegyikõtöknek igaza van :) lehet ez többesèlyes is.

Aki kèrdezte h bemutatom e


neki:megèrzès csupàn,biztosan nagyon fiatal lehetsz.ez a pasi 43 èves.elvàlt.van egy lànya,de õ az anyjàval lakik,nem az apjàval. Csak ezèrt ìrtam :)

Nekem nagyon tetszik ez a pasi,majdnem szerelem ès mèg nem igazàn tettem tùl magam.


Bocsi,lehet össze vissza ìrtam,mert mobilròl vagyok ès az ìràsom felènèl jött egy hìvàsbeszèlgetèsem..*

2016. máj. 15. 16:55
 9/10 anonim ***** válasza:
És Te hány éves vagy kérdező?
2016. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

10 èvvel vagyok a pasinàl fiatalabb. De neki nem szàmìtott a korkülönbsèg.

Hisz vàlàsa utàn rajtam kìvül,azaz elõttem volt 2-3 nõje ès hasonlò korùak voltak mint èn.

Azutàn h az àl fbn felfedtem magam,mèg törtèntek dolgok...majd ìrhatok mèg... :) leveleztünk hònapokig mèg azutàn "baràtilag"..màr semilyen formàban nem tartjuk a kapcsolatot.

(mert ugye az àl fb elõtt kb 3 hèttel volt a szakìtàs)

2016. máj. 15. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!