Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tudna segíteni? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna segíteni? A párom szünetet akar, hogy utazhasson?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt a párommal, de távol egymástól, mert én (20) egyetemen vagyok, ő (23) pedig önkénteskedik külföldön. Nagyon szoros a kapcsolatunk, egymás legjobb barátai is vagyunk, de sajnos a távolság miatt még ki sem tudott bontakozni teljesen a kapcsolatunk. De ő azt mondja, hogy most érzi, hogy kinyílt előtte a világ, és utazni szeretne egyedül, a barátaival, másokkal, illetve más embereket is megismerni, ebben az is benne van, hogy más lányokat is. Szünetet akar ezért (kb. 3 hónap)De mindemellett szeret engem, és azt mondja fél, hogy rosszul dönt és elveszít. Én szeretem őt képes vagyok elengedni abban a reményben, hogy visszajön. Mert az is lehet, hogy időközben rájön, hogy mennyire fontos vagyok neki...

2016. márc. 26. 07:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
Ebben senki sem fog tudni segíteni. HA utazni akar akkor utazzon és majd kiderül mi lesz.
2016. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%

Tehát utazgat, bulizik, végig dugja a fél világot, és te addig szalonban vagy. Ha nem talál jobbat, akkor beéri veled.

De gondolom ezt úgy akarja, hogy te addig apácához illő életet élsz.


Mindezt úgy, hogy eddig együtt se lehettetek, de neki már sok és lazítani akar.


Khm...

Jobbat nem találtál?!


Azért próbáld meg. Hátha a szünet alatt rájössz, milyen egy egészséges férfi-nő kapcsolat.

2016. márc. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
78%
Talonban. Nem szalonban. Jó hogy a telóm jobban tudja mit akarok írni, mint én.
2016. márc. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy még azt is elviselném, mert nagyon közel állunk egymáshoz. Másrészt meg nem az a fajta, aki annyira kiélné magát, csak úgy érzi megváltozott valami benne.
2016. márc. 26. 08:13
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
En a masik fel szemszogebol tudom neked elmeseleni a dolgokat. Tavaly ilyenkor mar majdnem harom eve voltam egyutt a baratommal. Hittem szilardan hogy minden rendben van, hogy sokaig egyutt leszunk meg, de ugyanakkor hajtott a kivancsisag, utazni akartam, latni valamit ami mas mint ami itt van. A baratom siman elengedett, de en valamivel batrabban mint a pasid teszi most, szakitottam vele mielott elindultam. Felevig nem jottem haza, es a fel ev alatt azonnal megismertem valakit, aki mellol tudom hogy soha eszembe se jutna elmenni nelkule a vilag masik felere. Csakis vele, mert o tenyleg hozzam tartozik. Ha a baratod kepes itt hagyni, akkor barmennyire is hiszel valamit, nem szeret teged igazan, ezt nehez hallani tudom. Az meg hogy talonban akar tartani a vilag egyik legundoritobb dolga. Ha menni akar menjen, de ne fosson hogy majd nem futhat vissza ha megsem tetszett. Engedd szabadon.
2016. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél neki egy buszjegyet meg egy csomag kotont, és adios...
2016. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is engedd el, és ne várj rá. Ha a sors úgy hozza, akár később össze is jöhettek, de ha vársz rá azzal alárendelt pozícióba helyezed magad a kettőtök kapcsolatában.
2016. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
De nagyon nehéz, mert annyira rossz helyzetben még nem vagyunk, és 100% hogy hazajönne.
2016. márc. 26. 08:55
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

" mert nagyon közel állunk egymáshoz"


Ezt inkább csak te gondolod így.

2016. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%

Azt most hagynám, hogy a kérdésben egy szó sincs arról, hogy a kérdező csak üljön otthon a zsepijét markolászva, vagy rá is vonatkozik a szabadság.


A lényeg, hogy a fiú becsületesen és nyíltan viselkedett. Szóval ha visszajön, akkor nagyot nyersz vele.

2016. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!