Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos külsejű pocakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos külsejű pocakos pasi tényleg nem válogathat a nők között ha nem akar egyedül maradni?

Figyelt kérdés
Volt hogy visszautasítottam nőt mert nem tetszett. Több haverom erre annyit mondott örülj neki hogy egy nő is szóba áll veled és nagyon ne válogass mert egyedül maradsz. Valóban nem lehet olyan párom akit szívből tudnám a külsejét szeretni?
2016. jan. 17. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem még egy csúnya is válogathat. Ha van elég pénze. 😏
2016. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mit mondanak a külsődről szard le! Te tudod mennyit érsz, nem mások, és a te életed nem másoké! :)

Olyan nővel ne legyél akit nem tudsz szeretni, DE!!!!

Ez nagyon fontos, soha ne ítélj elhamarkodottan, ahogy valaki megszerethet pocakosan téged, úgy te is megszerethetsz valakit egy kis szépséghibával.


Nekem pl volt egy barátnőm, akinek ilyen fura volt a foga, ilyen fekete csík ment végig több fogán, nem neki volt a legszebb a mosolya a világon, de nagyon szerettem!


Szóval nem szabad elhamarkodni, nyitottnak kell lenni, megismerni és dönteni. Ha nem szimpatikus egyáltalán akkor nincs mese, nem szabad erőltetni :)

2016. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Foggyá' le...vagy annyit nem ér a dolog?
2016. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát ne egy bombanöt képzelj el magadnak ,de ha valaki nagyom nem szimpatikus szerintem se alkudj meg.Annyira utálom amikor a pasiknak mindegy ,csak lyuk legyen a lába között.Rengeteg ilyen van még jobb adottságokkal rendelkezök közt is.Ne légy ilyen!
2016. jan. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Le kéne fogyni. Az ellenkező nemtől elvársz mindent, te meg nem adsz cserébe semmit. Valamit valamiért.
2016. jan. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

És mégis milyen lenne az a nő, akinek a külsejét szívből tudnád szeretni? Várj kitalálom: tökéletes alak, szép arc kezdetnek.

Haverjaidnak igaza van, amit te nem tudsz nyújtani, azt ne is várd el a másiktól. Azért érdekelne, a nő akit visszautasítottál, mi nem tetszett benne? Csak nem duci volt és átlagos? (mint te)

2016. jan. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

#6

Azért ne háborodjunk már fel mert valakit visszautasít :D Ilyen a világ mindenkinek joga van hozzá, egyéni döntés :) Én se jönnék össze akárkivel, annak ellenére, hogy adtam már olyan lánynak esélyt aki elsőre nem jött be, de fenteb már vázoltam ^^

2016. jan. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!