Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy üresnek éreztétek az életeteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok miután vége lett életem első igazi szerelmes kapcsolatának üresnek érzem magam, nem tudok másra gondolni csak az emlékeire, minden kis dologról ő jut eszembe stb.


Ő szakitás után 4 héttel lefeküdt azzal a sráccal aki neki "csak barát" volt aki miatt oly sokat veszekedtünk aki miatt szétmentünk, de ebbe nagyjából már beletörődtem.


Nekem nincs senki láthatáron nem beszélek senkivel ( vele kb 3 éven át beszélgettem minden nap majd letiltott a srác miatt ) nincs semmi pozitív a napjaimba mióta nincs velem. Hétvégente se járok sehova mert közös társaságunk van/volt és kiderült kihez lojálisak jobban a " barátaim" az igazi barátaim meg dolgoznak éjjel nappal szóval velük is csak nagyon ritkán tudok elmenni.


Úgy érzem nem haladok előre az életben, csak tengődök napról napra még ő simán túllépett rajtam(pedig én voltam neki az első komoly kapcsolata), nem tudom fogok e még egyszer egy ilyen számomra tökéletes lányt találni mind belsőre mint külsőre.


Volt már veletek hasonló szituáció mikor minden elb*szódott és semmi se akart jobbra fordulni? Van esetleg valami tanácsotok? Sajnos nem igazán tudok ismerkedni egyedül, főleg most, hogy az alapból kevés önbizalmam is odaveszett.

20/f


2016. jan. 30. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már így érzem magam 8 éve kb.
2016. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, de nem azért mert nincs bnőm.
2016. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, velem is ez a helyzet, legjobb barátnőmben csalódtam, utánna barátommal is szakítottunk (első barátom volt, nem éreztem túl jónak a kapcsolatot, nem tudtam bízni benne, okkal), és tart már egy ideje, hogy arra számítok, hogy jobb lesz, de rá kell jönnöm, hogy csak még rosszabb.

Egyedül érzem magam, hiányzik a társaság, valakivel beszélgetni, elmenni ide-oda, egyszerűen nincs kivel.

De próbálok pozitívan állni a dolgokhoz, ismerkedni, amennyire tudok, aztán majd lesz valami. Neked is ezt tudom tanácsolni, ne keseredj el. Kell egy kis idő, amíg feldolgozod a helyzetet, de utánna ismerkedj, ne add fel.

Amúgy teljesen meg tudlak érteni, hasonló helyzetben vagyok, nehéz, de kitartás. :)

18L

2016. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatom rendben van, mégis üresnek érzem az életem.
2016. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!