Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítás után az exed nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után az exed nem akar elköltözni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a te sajád lakásodról van szó. Volt már olyanban részed, hogy szakítás után nem akart a volt párod elköltözni?

Mivel azelőtt érzelmek fűztek hozzá, nyilván nem szeretnél erőszakos lenni.

Mit tettél/tennél ebben az esetben?


2016. máj. 23. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Szexuális szolgáltatást várnék azért, hogy maradhasson.
2016. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam ilyen helyzetben. Bejelentettem, hogy hétvégén szeretném áthívni az új párom. Hirtelen sürgős lett a költözés. :)
2016. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én igenis erőszakos lennék, ha nem ért a szép szóból, mert ő sem adja meg nekem a tiszteletet, ha kérés után sem hajlandó kiköltözni a lakásból. Utánajárnék a jogi részének (be volt-e jelentkezve, és nekem mit kell csinálnom), aztán szépen kipakolnám a cuccait az ajtó elé, kezdve a legértékesebb dolgokkal. H
2016. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

# 3: Ez mind szép és jó, csak nem mindenki akar harcban állni az exével. Nekem pl. közös gyermekem is van vele, nem szerettem volna, ha azt látja, hogy a szülei azt nézik, hol tolhatnának ki egymással, és hosszú távon maximálisan megtérült, hogy normális hangnemben váltunk el.

Például bármikor megkérhetem az exem, hogy vállaljon át egy gyerekes hétvégét soron kívül, mert el szeretnék utazni kettesben az új párommal...

Ha kipakoltam volna anno a holmiját, nyilván nem lenne olyan készséges...

2016. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez csak attól függ, mennyire tartod magad "jo embernek". En ugy éreztem, hogy nem tudnám kitenni, megis csak együtt voltunk egy jo ideig. Aztán talakoztam valakivel, akivel azert nem tudtam összejönni, mert meg ott lakik az exem. Tok jo erzes, amikor emberséges vagy es a sorstól kapsz egy pofont miatta. Remelem lesz kárpótlás...

Te döntesz.

2016. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én a költözésre ítélt ex szemszögéből tudom elmondani a saját sztorimat. Előző barátnőmmel 5 évig voltunk együtt, először ő lakott nálam, majd különböző okok miatt hozzá költöztünk. Amikor vége lett a kapcsolatunknak, nekem mennem kellett, de nem volt hova. Bár nem a legjobb hangulatban váltunk el, adott időt, hogy keressek magamnak valamit. Elkezdtem lakásokat nézegetni, de mivel nem albérletbe költöztem, hanem sajátba, ezért jól meg kellett gondolnom, hova megyek, melyiket veszem meg, ráadásul úgy, hogy az anyagi keretek is korlátozottak voltak és szerények. Kiválasztottam a lakást, de meg kellett várni, míg kiköltöznek, ez 2 hét volt, de akkor már nagyon rossz volt a hangulat exemnél, veszekedés egyfolytában, a folytonos "eltűnhetnél már" szövegek. De barátok hiányában kényszerből sem tudtam volna hova menni, 2 hétre meg nem akartam lerakni 3 havi kaukciót albérletre. Hiába akartam már én is menni, nem tudtam.

Végül elköltöztem, és mindenki járhatta a maga útját. Hiába volt már nagyon durva az utolsó pár hét, én hálás vagyok azért, hogy nem dobott ki az utcára, mert megtehette volna.


30F

2016. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ilyen helyzetben, de sok múlik szerintem azon, hogy ér véget a kapcsolat. Nem ugyanúgy bánnék valakivel, akivel tudunk békében egy fedél alatt lenni, amíg szükséges, és más olyannal, aki mondjuk agresszívvé válik a végére.
2016. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok hülye, de nem értem ... Az én lakásomból nem akar kiköltözni egy ember, akihez már nincs közöm, nem fűz össze semmi? Nem teljesen tudom elképzelni a szituációt, hogy nem költözik el azonnal, ahogy szakítottunk. Számomra ez elképzelhetetlen szituáció ...
2016. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"nem fűz össze semmi"

Akivel együtt éltél x évet, azzal azért pár dolog összefűz...

2016. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9: Ha szakítottunk akkor már semmi. Max. emlékek, de az meg gondolom édes-kevés. Nem képzünk szakítás után sem érzelmi, sem gazdasági közösséget, azaz mindenki a maga életét éli.
2016. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!