Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exszem barátom akar maradni 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszem barátom akar maradni 2 év kapcsolat utá, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem, mert elmúltak az érzései irántam, szeretné hogy barátok maradjunk, azt mondta majd két hét múlva hív, mire jutottam. Azért szeretne a barátom lenni mert sokat jelentett velem ez a két év.... Azt is modta reméli nem dönt rosszúl mert en voltam az első szerelme, és bármit elmondhatok neki, számíthatok rá. Nem szeretné hogy haragudjak rá.

Egyszerűen nem értem miért szeretné....

4 napja történt a szakítás, en meg mindig szeretem...


21/F 19/L



2016. ápr. 7. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Maradj a barátja. (vagy a barátnője, mert az egyébként rohadtul nem derül ki hogy melyik vagy te)
2016. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
mi nem világos? ilyen fajta vagyok én is. akit egyszer szerettem azt örökre a szívembe zárom még ha bántott is. a szeretet nem vész el csak átalakul.
2016. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Azt is mondta reméli nem koveti el élete legnagyobb hibáját. Megölelt 2x
2016. ápr. 7. 19:13
 4/17 90-ben született F.. ***** válasza:
88%

Ne barátkozz vele. Felejtsd el. Abból még jó nem származott (néha egy kis szexen kívül), amikor két ember szakítás után barátkozni akar.


Egyébként ez a legsz_rabb duma, amit elő lehet adni szakítás után "de azért barátok maradjunk, oké?".

Ezt azért szokták mondani, hogy annak a félnek, akivel szakítanak ne legyen annyira rossz. Szakítottam már lánnyal, aki utána megkért, hogy néha még találkozzunk, mert úgy könnyebben túl teszi magát rajta.

A lóf_szt. Az ilyen csak nehezíti a dolgokat. Teljesen el kell szakadni egymástól, akkor gyógyulnak be a sebek leghamarabb, még ha eleinte ez fájdalmasabb is.

2016. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem nagy hibát követett el. Mégpedig azért, mert nem lesz olyan kapcsolata miben évekig szerelmes lesz. Nincs ilyen. Persze reménykedhet, de akkor sem lesz. Szeretet maximum. Ő meg eldobja a szeretet, mint látható. Talán közel akar maradni hozzád, mert még mindig szeret és nem akarja teljesen megszakítani veled a kapcsolatot, mert fontos vagy neki. Aztán később lehet, hogy a barátság is ellaposodik és már aból sem marad majd semmi. Igazából nem tudom, hogy melyik lenne a helyes döntés részedről. Talán neked kéne érezned, hogy tudnál e barátként viselkedni vele vagy rosszul éreznéd úgy magad.
2016. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
A helyesírási hibákért elnézést kérek, nagyon kapkodtam.
2016. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ma rámirt hogy nem tudom e az e-mail jelszavát mert nem tud belépni... :-D
2016. ápr. 8. 04:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát ha te vagy a lány akkor inkább hanyagold a dolgot, csak azért mondta hogy maradjatok barátok, hogy néha még azért meghúzhasson.
2016. ápr. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szakíts meg vele minden kapcsolatot.

"nem tudom a jelszót" - ilyen szr dumát... egy szánalomdomb ez a csávó, komolyan.


Az én exem is mondta, hogy maradjunk barátok (ő szakított), meg minden, majdnem képen röhögtem. Nem is értettem, hogy van mersze ezt kérni, miután kvázi tönkretett (26 kiló mínusz), aztán még engem okolt a kapcsolatunk ellaposodásáért, őt magát szentnek állította be.

2016. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 26 ezer forint azért nem olyan nagy összeg hogy tönkre menj miatta. :)
2016. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!