Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményezzek megint vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek megint vagy felejtsem el végre?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki már évek óta tetszik.Először középiskolában tetszett meg,de neki lett barátnője.Utána 3 év múlva ismét megláttam,nagyot dobbant a szívem,rágondoltam napokig,majd hetekig.Ez plátói szerelem,tudom jól,hiszen nem ismerem őt igazán,max. netről.Idén írtam neki levelet,válaszolt,majd mikor írtam neki ismét,hiába vártam a válaszát.Egy bulin odamentem hozzá,beszéltünk pár percig,átlagos sulis dolgokról,azt mondta,azért nem válaszolt,mert sok dolga volt.Köv.bulin megint láttam őt,akkor már a barátommal voltam ott,de nem tudtam a barátomra figyelni,mert ez a srác nála is sokkal jobban bejön.(ja,és épp egy csajjal smárolt).MÉg úgy is,hogy alig ismerem.Mindenki azt mondja,felejtsem el,mert nem érdeklődik irántam,már megtehette volna,ha akarja.Most,hogy szakítottam a barátommal,ismét elkezdett érdekelni,és nem tudom kiverni a fejemből.Évek óta próbálom,de nem megy.Megbolondulok,ha nem beszélhetek vele.Ő is egyedülálló,és én is.Viszont ha levelet írok neki,lehet,megint nem válaszol.Buliban megszólítom:lehet,h közömbösen lelép,mint múltkor.De hogy férkőzhetnék a közelébe? Próbáltam a haverja kapcsán,de már a haverjával sem tartom a kapcsit...Vannak közös ismerőseink,de velük nem beszélgetek már évek óta.Tényleg nem tudom kiverni a fejemből...Még a barátomról is lemondtam volna,csak hogy vele legyek...Mit tegyek? Azt hiszem,már csak az amnézia segítene,h elfelejtsem...Nem értem,miért van ez,nem tudok rá magyarázatot adni.
2010. okt. 2. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok mondani:

tedd meg amit tudsz, ne tétovázz, lépj, mert ha ennyire nem tudod elfelejteni életed végéig ezen fogod rágni magad.

Ha végül elutasít akkor is sokkal könnyebb lesz tovább lépni.

És bízz magadban ;)

Amúgy a buli az inkább ilyen k*rvázos közeg, nem tudsz más környezetben beszélni vele?

2010. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kedves kérdező! Kapott a srác elég alkalmat arra, hogy felfigyeljen Rád. Érsz Te annyit, hogy ne kelljen erőlködni amiből semmi jó nem származik. Persze kezdeményezni nyugodtan lehet, de ennyiszer?????? No ne már!


Könnyű azt mondani tudom, de hagyd a csudába!

2010. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi,most aztán igazán összezavartatok:)

Egyrészt tudom,hogy el kellene felejtenem,de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.Másrészt tudom,h már rég kezdeményezhetett volna - ha akarna.De nem akar.Azt hiszem,próbálok továbblépni...Ugyanakkor az is mindig bennem lesz,hogy mi van,ha csak félénk és ezért nem közeledik? Bár biztatást már azért kapott...Akkor ennyi.:(

2010. okt. 11. 20:39
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Tudom, hogy kiábrándító lesz a válaszom, de:

LÉPJ!

Addig kezdeményezz, míg vagy oltári nagy hülyét nem csinálsz magadból vagy amíg el nem éred, amit szeretnél.

Bizonyos esetekben csak akkor nyugszik meg az ember, ha addig-addig kezdeményez, míg a végén hülyét csinál magából.

Akkor megharagszik saját magára és a pasira is és elfelejti az illetőt.

Tudom, hogy ez nem a legerényesebb, legnőiesebb, stb., tanács, de hidd el; igaz.

Nem tudni, hogy a pasi milyen. Azt sem tudom, hogy Te milyen vagy. Az sem tudom, hogy hány éves vagy.

Egy discoba járó srác még nem feltétlenül túl komoly. Neki még nem a komoly, megfontolt, "feleségnek való" lányok valók, szóval nem is így kell indítani.

Ha viszont félénk a srác, akkor nincs könnyű dolgod.

HA nem mászol rá, akkor elvagyok évekig mindennemű kapcsolat nélkül. Az sem mindegy, hogy FÉLÉNK vagy GYÁVA.

Továbbá:

Tudod, abból, hogy írtál neki és hogy pár szót váltottatok pár szót, még koránt sem biztos, hogy levágta, hogy tetszik neked. Ez még csak nem is feltétlenül vehető pasi szemmel biztatásnak. Ha ő valamiért nem figyelt fel rád (más gondolatok foglalták le, stb.) akkor vetesd magad észre. Nem baromságokkal, de hatékonyan. Jelezd, hogy tetszik. Bátran!!

Ha nem veszi a lapot vagy elutasít, akkor viszont sokkal könnyebb elfelejteni.

MINDEN-MINDEN-MINDEEEEN(!!!) E L M Ú L I K egyszer..

(és ki tudja, hogy neked mennyire fog tetszeni akkor, mikkor majd megismered és nem csak a hírnevébe és a küllemébe leszel szerelmes... :))

2010. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:LÉPTEM,de nem kellet volna...vagyis kellett,de tényleg kiábrándultam,bár nyilván fájt az elutasítása.Küldtem neki egy levelet,azt mondjuk nem kellett volna,mert elég érzelmesre sikeredett,aztán msn-en megkérdeztem tőle,megkapta-e a levelet,mert nem válaszolt.A lényeg,hogy nem jövök be neki,ezt a tudtomra adta.Úgyhogy nem hiába nem lépett...Mostmár igyekszem kiverni a fejemből őt,főleg úgy,h elég bunkón utasított el,amit sztem nem érdemeltem ki.Dehát ez van...
2010. okt. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!