Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el végre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el végre?

Figyelt kérdés

A volt barátommal már 6 hónapja vége ...

Nem volt hosszú " kapcsolat " összesen 1 hónap 3 nap , előtte egy hónapig ismerkedtünk .

Én nagyon megszerettem , volt már előtte barátom de nem szerettem így egyiket se mint Ö-t .

Nagyon ritkán találkozunk kb havonta 1x akkor is annyi h szia vagy csá.

2 hete össze vesztünk hála nekem mert féltékenységemben lehordtam a barátnőjét mindennek holott nem is ismerem :S

Tegnap találkoztunk ... megölt a szemeivel amin sajnos nem csodálkozok :S

Azóta csak ö jár a fejemben , vele álmodtam , csak rá gondolok , kibuktam , pedig nem volt semmi , csak elsétált mellettem ...

6 hónapja vége , voltak hullám völgyek , hogy nem érdekel , volt , hogy nagyon sírtam miatta ...

Mióta vége , nem érdekel semmi , se a tanulás ,se a szülök , semmi :S

Nemcsodát várok , csak 1-2 biztató szót , hogy merre lépjek :S

Hogy felejtsem el végre ??


2010. jan. 17. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld tudatosan kerülni.Amikor én is szakítottam valaki azt mondta,hogy minden fejben dől el.Vagyis adjak időt magamnak,hogy meggyászoljam,hogy vége,hogy ennek a korszaknak az életemben végleg vége.Ez nehéz,ki kell sírni magad.Aztán tudatosan határozzam el,hogy tovább lépek! Kitaláltam egy új célt,egy olyat,amit viszonylag hamar el tudtam érni,de mégis tennem kellett érte.Meg akartam szerezni a jogsit.Minden percemet és időmet erre szántam.Nagyon sokat segítettek a barátok,hogy amikor mégis szabadidőm volt és otthon kuksoltam volna,akkor velük elmehettem szórakozni.Mozi,pizzázás,(nem vagyok bulizós).Az exemtől kapott cuccokat összegyűjtöttem egy dobozba és elraktam a szekrény aljába,hogy ne lássam őket.Lecseréltem a telefonom,hogy még az sms és csengő hang se emlékeztessen rá,hogy esetleg ő ír vagy hív.Az sms-t nem töröltem ki,de archiváltam és soha nem nézegettem,mert akkor kiborultam.Tényleg nem tudsz mást tenni,mint tudatosan elhatározod,hogy márpedig felkelsz a padlóról és új életed lesz.Őt pedig zárd ki úgy az életedből,ahogy csak lehet.

Hamarosan nyitott leszel egy új kapcsolatra,ez biztos!Nekem fél éve új párom van,pedig hónapokig el sem tudtam képzelni,hogy valaha tudok még szerelmes lenni.

2010. jan. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!