Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos a haragom? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a haragom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik lány osztálytársamat nem régiben jobban megismertem, kiderült, hogy a roma származású palija akivel több mint 5 éve együtt élt, folyamatosan, terrorizálta, verte stb. Mindent megtettem érte az első perctől fogva. Belém szeretett, de még együtt volt azzal, szó nélkül tűrtem csak tűrtem, hagynom kellett magam megalázni csak ne verje meg(a részletekebe nem megyek bele). Nagy nehezen sikerült tőle megszabadulni. De amik történtek teljesen lesokkoltak. Erre azt a választ kaptam a lánytól, h rájött arra h aki n bírja őt elfogadni n akar vele lenni, és kidobott, milyen ember az ilyen? Mindenem feláldoztam, a saját testi épségem is kockára tettem, és mikor nekem volt szükségem segítségre, h átsegítsen ezen a lelki traumán amit nekik köszönhetek, kidob, mert még n tudtam feldolgozni ráadásul neten? Normális hogy ekkora harag van bennem és elküldeném a jó büdös..?

(20on évesek vagyunk)


2016. máj. 26. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből nem sokat értettem. Milyen lelki traumát?

Amúgy ne felejtsük el, hogy mindenki magáért felelős. Te döntöttél úgy, hogy segítesz. A segítség önzetlen dolog, ha többet tettél bele, mint amennyit jól esik, az a te bajod, hiszen önként vállaltad.

2016. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező. Légyszi, miután lehiggadtál valamelyest, leírnád egy kicsit konkrétabban? Köszi.
2016. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális,hogy mérges vagy,de majd idővel elmúlik.Vond le a következtetést és legközelebb másképp viselkedj.Minden kapcsolatból lehet tanulni.
2016. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mártírokat rendszerint kihajítják, ha már nincs rájuk szükség. Legközelebb ne legyél ilyen kis nyámnyila, nem hálát, hanem lenézést vált ki az ilyesmi.
2016. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Figyelj en is ilyen vagyok mindenkin segitek es akin a legtobbet segitek az szur hatba normalis hogy duhos vagy es rosszul esik.... meg kell gondolni hogy erdemes mindent felaldozni egy szemlyert aki talan cserben hagy en hasonlo helyzetben vagyok de tul kell ellni hagyd a csajt majd meg szorul rad de akkor ne sigits neki sajnos mai vilagban csak addig vagy jo meddig segitesz de mikor neked van szukseged segitsegre cserben hagy :(
2016. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mentek a zöldek:)
2016. máj. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!