Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a haragom?

Figyelt kérdés
A baratommal lassan 1 honapja vagyunk eggyut .nagyon szeretjuk egymast azonban ma merges lettem ra ..irtam nekihogy olvassa el a blogomat de nem akrta ..pedig ert a temahoz amirol a blogom szol..nagy olvasottsaga is van es csak egy kis velemynt szerettem volna kerni meg jol esett volna ha a szerelmem megdicser ..de ot ez nem erdekli..de az sem erdekli mik a terveim klmiket olvasom milyen filemket nezek..mindig is szerettem a vonatokat pl mondtam mindig hogy nezzunk vonatokat de az se. Erdekli ..szal semmi nem erdeklj ami nekem un hobbim:/ mit tegyek?szeret valyon?
2014. aug. 31. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a blogodba is ilyen nehezen olvashatóan írsz, lehet, hogy csak nem akart megbántani a véleményével. Egy hónapja vagytok együtt, mégis mit akarsz? Éretlenül viselkedsz, ha meg nem jó, szakíts vele még most az elején. Hány éves vagy?
2014. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még kis taknyosok vagytok, a kapcsolat nem arról szól ,hogy rá erőszakolod a saját dolgaidat a párodra !!
2014. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire eltérő, megéri neked együtt lenni vele?

Ha igen, akkor ne siránkozz, ha nem, akkor meg tudod,

mi a teendő :)

2014. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a bloghoz orakig gondolkodm egy bejegyzesen es kiis javitom a helyesirast csak most mobilrol vagyok;) hat legalabb erdeklodest a hobbijaim irant..:(
2014. aug. 31. 00:19
 5/12 A kérdező kommentje:
De en is szivessen elkisernem akrhova erdekel hogy miket csinal stb:)
2014. aug. 31. 00:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Én pl szeretek gépen és ps3-an játszani,barátnőm meg nem !! De nem is várom el hogy érdekelje, ez az én hobbim !! Azért jók a hobbik egy kapcsolatban mert az meg marad magadnak !!
2014. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Először az írod, hogy nagy szeretitek egymást, aztán meg az utolsó kérdésed, hogy szeret-e vajon.

De előtte leírod, hogy kb. semmi sem érdekli ami veled kapcsolatos.


Ennyi.

2014. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással biztos nagyon kimagasló blogod lehet... Egyébként csak lyuk vagy neki.
2014. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen kimagaslo blog ....a az egyik mostani bejegyyzesemn 600 megtekintes par nap alatt ..:$ de hogy lehtnek lyuk ha meg mondtam hogy nem fekszem le vele?:o
2014. aug. 31. 00:32
 10/12 anonim ***** válasza:

linkelnéd a blogot ? megnézném.

milyen idős vagy ?

2014. aug. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!