Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem jogos a haragom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem jogos a haragom?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elunk, en hazautaztam Magyarorszagra a szuleimhez 2 hetre, parom nem tudott jonni. Mikor hazaertem, a kovetkezo kep fogadott: szo szerint budos volt, kosz volt, koszos edenyek, kekszes es chipses dobozok szanaszet, mindenhol alkatreszek, felbontott levelek, koszos ruhak az agyon es alatta, koszos, budos agynemu, az ablakok alatt a fal bepeneszedve (gondolom szelloztetes elmaradt). Kaja nem volt itthon semmi, allatainknak szinten nem volt kaja. Mosopor sem volt, ahogy wc papir sem. Gondoltam, elfogyhatott a penze, bar kerdeztem, utaljak-e. Kesobb kiderult, kolcsonadni volt penze, es egyebkent sem utott be a penzugyi csod. Latszott, hogy parom cipoben maszkalt itthon, mivel minden tele volt falevelekkel es sarral. Nem szoltam semmit harom napig. Finoman kerdeztem, ki volt mar mosva ez a pulcsi vagy 3 hete? Erre csak kirohogott. Rolam tudni kell, hogy nagyon rosszul alszom, ejjel tobbszor felebredek es nem tudok visszaaludni, nyugtatot szedek, de probalom csokkenteni, leszokni rola. Onsegito konyveket olvasok a pozitiv gondolkodasrol, mert tudom, hogy a magany miatt depresszios lettem. Mig otthon voltam, abbahagytam a nyugtatokat, mert jobban aludtam nelkuluk. Mindig volt kivel beszelgetnem, voltak programok. Jo kedvvel es energiaval teli jottem vissza. Mikor parom megjott a munkabol, ruhait ledobalja a fotelra, kanapera. Karomkodik, szid mindenkit, akivel dolgozik. Levetkozik boxerre es rafekszik az agyra, a gep ele. Hoz maganak kajat, nyilvan az agyra. Kb. 10 percet beszel velem, majd belemerul a gepbe, okosteloba. Estig fekszik az agyon, majd furdes, alvas. Ejszaka is csipog az okostelo, az ertesitek vagy sms-ek, amibol van vagy 3-4. Vettunk anatomiai parnat (mivel hatha azert alszom rosszul). Miutan a sajatjat kifekudte, most az enyemet is, mig nem voltam itt. Ahogy kifekudte a matracot is az o felen, ezert megforditotta, hogy az en oldalamon legyen a kifekudt resz. 3 napig takaritottam, selejteztem, penesztelenitettem. De tegnap, bevallom, nem szep stilusban, mivel o sem ugy szolt hozzam, szova tettem a gondjaim, hogy 3 napja takaritom a mocskot, amit csinalt es undorito ahogy beszel velem. Es miert csak a gep meg a telefon az erdekes, miert nem erdekli semmi mas? O faradt es faj a hata. A hata azota faj, miota ismerem, de orvoshoz, csontkovacshoz nem megy, masszirozast nem birja, most mit tehetek meg? Ezt ecsetelte fel oraig, en el sem tudom kepzelni azt a fajdalmat. Illetve utanozta, amit mondtam, hogy o undorito es ket heti mocskat takaritom es ezek utan en meg mit akarok megbeszelni. Es en mindig csak ba.....om. Ha kerek valamit, hogy segitsen, az ba.....as. Mikor osszejottunk, akkor is fajt a hata es faradt volt, megis volt energiaja jo kepet vagni hozzam es hozzam szolni, minden nap setaltunk minimum, programokat csinaltunk, vacsival vart, mosott magara, takaritott, mosogatott. Nem volt ilyen igenytelen, hogy 3 hete ugyanabban a pulcsiban es nadragban jar. Nem volt mindenki egy utolso ge..i, nem kellett mindig a szitkokat hallgatnom mindenre. Gondolom depresszios, de hogy segitsek, ha en sem erdeklem, csak a gep meg a telo? Mit lehet tenni? Szerintetek sem jogos a haragom? Tudom, fogalmazhattam volna normalisan, de a harag beszelt belolem. Mivel elso nap 2 orat aludtam, utana pedig 3-4 orakat. Tegnap benyugtatoztam magam, igy sikerult tovabb. Utana viszont kertem, beszeljuk meg, miert ilyen, mi a gond. Egyebkent en is dolgozom, hasonlo munkaidoben, sokszor tobbet, mint o, csak a heten meg szabin vagyok. Valaki tanacsot tudna adni? Tudom, sokat irtam, de igy teljesebb a kep. 26 N, parom 28 F, ket eve vagyunk egyutt.
2014. jan. 25. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
És te ilyen ember mellett képes vagy megmaradni. Gratulálok, nekem felfordult a gyomrom. Ha mazochista vagy, akkor sok sikert ehhez az alakhoz a jövőben.
2014. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Két het alatt nem lesz penészes a fal, mar ne is haragudj es se matracot, se parnat nem lehet ki feküdni ket het alatt, mar ne is haragudj.

Elhiszem, hogy rosszul esik, hogy kupot csinált, de el túlozni ennyire azert nem kellene.

Ha csak a negatívumot látod ebben az emberben akkor lépj tovább.

2014. jan. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Két hét alatt??? Elfogyott a mosópor mikor nem is mosott, meg két hét alatt lett penészes a fal???
2014. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Meghatarozott idopontokban van futes nalunk, reggel es este 3-4 oraig. Ez kozponti. Mikor itthon voltam, az elektromos radiator ment egesz nap, enelkul 14-15 fok van napkozben. Vettunk egy sziesztat. O kihuzta a radiatort es a szieszta ment delutan fel 6-tol reggelig. Napkozben ugye a 15 fok. Szelloztetes nuku. A nyilaszarok rosszak, jon be a levego, ezert azokat betomkodtuk takarokkal. Egy helyen beazik a teto is, de nem jon a szakember megcsinalni vagy 2 honapja. A takarok bepeneszedtek, a fal is. Gondolom a homersekletkulonbseg, mert a szieszta felfut kb. 22 fokra. Lehet, elobb kezdodott, de most lathato. Mikor mondtam neki, mondta, hogy latta, de mindegy, ugyis lassan koltozni akarunk. Amihez en keressek uj lakast.
2014. jan. 25. 08:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: leírtad a boldogtalan párkapcsolat tökéletesen vázolt képét.

Miért vagy ebben a kapcsolatban? A leírtak szerint se elfogadás, se törődés, se szeretet. Minek ez?

2014. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A matrac regebben volt, csak a parnarol jutott eszembe, es o igen, kepes volt kifekudni a parnamat ket het alatt. Biztosan mosott valamit, gondolom a munkasruhait, es allitolag a torolkozoket. De akkor tenyleg bennem van a hiba es neki van igaza.
2014. jan. 25. 08:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak egyetlen kérdés van: MIÉRT VAGY VELE?


Egyetlen épeszü nö nem maradna ilyen ember mellett.


DE azért te sem vagy normális, mert amiket írsz, azok két HÉT alatt nem történhetnek meg, egyszerüen túl rövid az idö hozzá.

2014. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Irtam a peneszedesrol, hogy most lett lathato. Persze, nyilvan nem most kezdodott. De ha latom, hogy van, akkor teszek ellene. De jo, tulreagalom, belatom, az normalis, hogy igenytelen es kupit csinal. Rendben. Amellett mindenki elhalad, hogy amig en bavasarolok, takaritok, mosok, fozok, o mered a gep es a telo elott. Beszelgetni is csak okostelo nyomkodasa kozben lehet. Eltekinthetunk attol, hogy szabin vagyok, ez van a hetkoznapokban is. O fekszik es pihen, mert faj a hata vagy 5 eve, de nem tesz ellene semmit. Ha kerem, hogy segitsen, ba.....om. Ha beszelek valakirol, az hazudik es ko...g es sz.r. Ez normalis, minden egeszseges lelkuletu ember ilyen. NEki nincs problemaja. Akkor a hiba bennem van, biztos a romantikus lanyregenyek miatt es mert elhitette velem eleinte, hogy o majd a tenyeren hordoz. Aztan ott talalod magad, hogy a retkes zoknikat es alsogatyakat szedegeted az agy alol, amik messzirol szaglanak. Biztos en vagyok valahol eltevedve. Ha o utazott volna el, biztos vacsival varom, vagy legalabbis vettem volna par alapelelmiszert, mint kenyer es tej.
2014. jan. 25. 08:29
 9/10 A kérdező kommentje:
Azert vagyok vele, mert szerettem azt az embert, aki volt. Nem azt, akive valt.
2014. jan. 25. 08:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ő mindig is ilyen volt, csak eddig neked nem tűnt fel, mert folyamatosan megcsinálod a dolgokat. Az udvarlási fázisban pedig mindenki kicsit más, mint valójában.

Az igazi énje ez amit most látsz. A kérdés csak az, hogy ezzel együtt tudsz-e élni.

2014. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!