Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor vagy inkább utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor vagy inkább utána azért mindenkinek leesik, hogy valószínűleg ő is elrontott dolgokat a kapcsolatban? Miket hibáztatok?

Figyelt kérdés

Nem az ilyen rosszul választottam válaszokra lennék kíváncsi, ha lehet ezeket mellőzzük, csak kíváncsi vagyok, hogy milyen hibákat ismertetek be magatoknak.

Köszönöm.



2016. máj. 29. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sokszor erőszakos és önző voltam, és nem vettem figyelembe a volt párom kívánságát.
2016. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Reménykedtem benne, hogy megváltozik, próbáltam hatni rá.

Pedig az egyetlen, amin az ember változtathat, az önmaga. Nem kell és nem is tudunk senkit megváltoztatni, jó irányba se, ha ő nem akarja. Az az ő élete, és el kell engedni, ha nem egy irányba akar evezni velem. Erre jöttem

rá.N

2016. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem egyszer azzal az indokkal szakított egy pasi, hogy nem akar többé a szüleimmel találkozni. Én akkor még diák voltam, anyagilag nulla esélyem volt elköltözni, az összeköltözés eszébe sem jutott, pedig biztos meg tudtuk volna oldani. Szerinted mit hibáztam? Rossz családba születtem?
2016. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi program, a végén már csak egymásnál döglöttünk, lustiztunk meg szexeltünk, és én jobban voltam az aki túl lusta volt, és elkényelmesedtem. Meg túlságosan magamhoz kötöttem, minden pillanatot amit lehetett vele akartam tölteni (bár ő is velem), de nem hagytam neki elég mozgásteret, hogy a barátaival és a családjával is eleget legyen.
2016. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elhanyagoltam kissé,de igy utolag jobb is,mert azt akarta hagyjak fel az edzéssel és legyek vele többet,utolag kiderült,hogy folyamatosan csalt szóval jobb döntés volt,azt csinálni amit szeretek,minthogy olyannal éljek aki megcsal és hazudozik:)
2016. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudtam elfogadni a rossz szokásaikat (cigi, pia, drogok), és mivel változást nem láttam, kissé házisárkány lettem. A legtöbb párkapcsolatomban ezen ment a legtöbb vita, illetve az igénytelenségen, mert az sem bírtam, és most se bírom elviselni. A kommunikációm se volt a legjobb, de utólag visszagondolva sem érzem azt, hogy nagyon problémás lettem volna.

Egy kivétel jut eszembe, vele nagyon rosszkor ismertük meg egymást. Én nem tudtam őszintén megnyílni neki, őt pedig nem is érdekeltem annyira, hogy ezt kivárja (friss szakítás, szabadságvágy...blabla). Azóta barátok lettünk, és mindketten elismertük, hogy simán működhetett volna a dolog, ha ne csesszük el, mivel nagy ellentét nem volt köztünk.

2016. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden idegesített benne, nem volt pl a furcsa szokásaihoz elég türelmem.

Én se teljesítettem, amit ő kért, nem engedtem be eléggé az életembe - bár én így is végig azt éreztem, ajtóstul ront a házba, neki jól esett volna, ha több házimunkában kérek segítséget, stb.

2016. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!