Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legalaljasabb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legalaljasabb dolog amit párod elkövetett ellened szakításkor vagy utána?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 06:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Még kollégista voltam. Szakítottunk, haza utaztam, mire visszamentem visszahozta a tepsimet fennt volt a felső polcomon. Pár nap múlva, kb 1 hétig nem tudtuk mi ilyen qva büdös. Felforgattuk a szobát, nagytakarítás, szellőztetés egyszer gondoltam főzök valamit fogtam a tepsit, de éreztem tele van vízzel. Levettem és láttam, valszeg rakottkrumplit csinált benne a drága, majd beáztatva óvatosan a polcom tetejére helyezte. :D még ma is jókat nevetek az eseten. 29/f
2016. márc. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Meg szakitaskor sem mondta el a valodi okot a draga baratnom...beszelt mindent osszevissza hogy milyen vagyok erre egy masik pasi miatt szakitott...de elmondani meg nem volt kepes...ennyit ert a 3,5 ev neki...de beszopta egy honapig tartott neki a masikkal
2016. márc. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
2-essel egyetértve igen, ez a legbunkóbb stilus, illetve kamuszövegek, mint pl. az ő hibája, egy olyan nő, mint ő biztos talál magának pasit, stb. Eddig azt láttam utána, hogy rendkivül sz.rkavaró nőszemélyekkel jöttek össze a zöldfülűek, egy másik pedig az anyja többszörös irányitásaira évekig csak futó kapcsolatokra volt képes.
2016. márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
*egy olyan nő, mint én
2016. márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudtam felügyelni az összepakolását és elhúzását.


Lenyúlt mindent, amit adott nekem, meg a gumit (????), meg még ki tudja mit.

Úgyhogy boldog lehet, elbasztam 2-3 ezret egy új csomag óriás durexre és bevághatja zaciba az ingyen szerzett ezüst nyakláncot.

2016. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Jahh, és mikor betoppantam a szobába, hogy hogy áll a pakolással, ott döglött az ágyamon és pofán röhögött. Akkor nem tudtam mi van vele. Utólag raktam össze, hogy ezek miatt.
2016. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6 éves kapcsolat végén kiadta az utam, hogy költözzek (én laktam nála, 150 km-t költöztem a kapcsolatunk elején, hogy együtt lehessünk). Mivel lakást kellett keresnem, ezért egy darabig még nála laktam, de nézhettem szinte minden este, ahogy az új pasi jön érte. Persze a szakítás oka részéről az volt, hogy kihűlt a kapcsolatunk. 1 nap nem kellett neki, hogy túltegye magát rajta, mert mint később kiderült, már a szakítás előtt társkeresőzött.

Miután elköltöztem, több helyről visszahallottam, hogy azért lett vége, mert kifordultam magamból, és már félt, hogy megverem és ettől rettegett. Ami azért érdekes, mert az a típus vagyok, aki évente 1x ha ideges, amúgy maga vagyok a nyugalom, tisztelem a nőket, és sosem ütnék meg senkit, de még a hangom sem emelem fel szinte soha, sőt inkább érvekkel próbálok egy vitát elsimítani, nem hangoskodással. Kicsit meglepődtem ezen a sztorin, persze azt nem hangoztatta, hogy félrekefélt.


29F

2016. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ő szakított, meggondolta magát, végül zsarolni akart. Ezen a mai napig felqrom magam, hogy hogyan lehet ilyen hülye..

Váratlanul ért a dolog, ezért tesómékhoz fordultam, hogy mi a szart csináljak, ők meg megnyugtattak és elmondták, hogy semmit. Mondjam meg neki, hogy csinálja ha akarja, mert senkit nem fog érdekelni.

Hülye meg azért voltam, mert erre egyébként tesómék tanácsa előtt is rájöhettem volna, és azonnal elküldhettem volna a jó qrva anyjába.

2016. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Hallod 5-ös, dettóra ugyanezt csinálta velem az excsajom.

Míg én dolgoztam(ő nem volt egy dolgos fajta), szépen kirámolta a lakást. A mai napig nem értem, hogyan volt képes annyi cuccot elbírni, mert vidékre vonatozott vissza. Viszont mikor hazaértem, először az együttélésünk óta "rend volt".

Még a márkásabb ruháimat is elvitte, meg a kütyüimet(router, kártyaolvasó,stb.).

A poén benne, hogy azóta 3-4 alkalommal is fel akarta venni velem a kapcsolatot.

2016. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
En szakitottam. Az osszes ajandekot, amit kaptam tole, leginkabb ekszereket visszakert 9 (!) ev utan! En semmit nem kertem vissza. Ha ettol boldog lesz, hat vigye 😄
2016. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!