Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért most tiltott le az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért most tiltott le az exem?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve szakítottunk,eléggé bonyolult folyamat volt a szakítás,az elején még találkozgattunk,beszéltünk.De én nagyon szenvedtem ,sokszor kértem hogy tiltson le mert ezt én így nem birom tovább,mert csak azt várom egésznap,hogy írjon.Nem tette,mert hülyeségnek tartotta.Az elmúlt fél évben nagyon sokszor voltam mély ponton,nagyon kivoltam, nagyon hiányzott mert nagyon szerettem (szeretni ma is szeretem)

Ö enyhén szólva nem volt kedves,de most nem minősíteni akarom.Egy ideje hangoztatta ,hogy nagyon jól van ,túl lépett.

Én pedig nagy nehézségeken árán de megtanultam nélküle élni,ami idővel egyre jobb lett.

Aztán úgy hozta az élet hogy nem régibe újra beszélgettünk ,amibe már én mondtam h jól vagyok,örülök hogy volt,fontos volt ,sokat tanultam a kapcsolatból,szakításból,ezért hálás vagyok.

Ö pedig azt mondta,hogy nem tud csak a jóra emlékezni ,nem akar beszélni és le is tiltott.

És ezt nem nagyon tudom hova tenni.

Nyilván nem kéne már ezzel foglalkoznom ,de akkor is az egész helyzetett abszurd.

Miért 7hónap után tilt le?

Ha tovább lépett rég,miért csinálja ezt és miért nem tud a sérelmein tul lépni?

Egyébként nem volt semmi nagy ok a szakításra,csak nem müködött együtt.



2016. jún. 2. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 lehetséges magyarázatot tudnék elképzelni.

1. Nem lépett túl a dolgon, annak ellenére, hogy mennyire hangoztatta és nem tudta elviselni, hogy neked sikerült túl lépned rajta.

2. Valamilyen okból látni akarta a szenvedésed, ezért tartotta a kapcsolatot és most, hogy már túl vagy rajta nem látta okát a további kapcsolat tartásnak.

3. Új lány került a képbe és az miatt nem akarja tovább tartani a kapcsolatot.

Lehet, hogy van egyéb lehetséges magyarázat is, nekem ez a három jutott eszembe, de a valódi okát csak ő tudhatja.

2016. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezekre én is gondoltam,de attól még hogy új lány került a képbe engem nem kell letiltani..mikor mi együtt voltunk,az exét nem törölte,tiltotta le,sőt...
2016. jún. 2. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az első kettő közül lehet az egyik, vagy valami olyan indok ami nem jutott eszembe. Vagy az is lehet, hogy esetleg az új lány ragaszkodott hozzá. De a leírásod alapján nem sokat tett hozzá az életedhez a kapcsolatotok után, szóval szerintem nem érdemes sokat foglalkozni vele.
2016. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!