Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettenetesen féltékeny lettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen féltékeny lettem. Egyre többet veszekszünk a párommal. Van rá okom?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt a párommal. A művészeti egyetemen ismerkedtünk meg, mindketten balettozunk. Mindig egy nagyom visszafogott lány voltam, ő meg pont az ellentétem. Rámenős volt, kacérkodott és ez tetszett benne. Aztán már komly lett a kapcsolatunk. Tudni kell, hogy nagyon pasis pasi, szóval ilyen tipikus borostás, izmos pasi. A lányok nagyon olvadoznak tőle, ahogy énis olvadoztam. Ez eddig nem is volt gond, mert nem foglalkozott velük. Most azonban csatlakozott hozzánk egy lány, egy elég rámenős csaj, nagyszájú, közvetlen. És azt veszem észre, hogy nagyon rámozdult a páromra. Ott vagyok, és simán elkezd vele flörtölni előttem. Holott tudja, hogy együtt vagyunk. Nem zavartatja magát. A párom meg nevet rajta, néha már vissza is szól neki valami megjegyzést. Persze amikor rákérdeztem, hogy mit akar ez jelenteni akkor azt mondta csak viccelődik. De nem ugy tűnik.. Latom a paromon, hogy tetszik neki a csaj.
2016. ápr. 10. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden pasinak bejön a kemény flört, ez van.

Ha magadat alacsonyabb rendűnek tartod, a pasid is annak fog. Onnanstol vége lesz.

2016. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Az igazi nő inkabb közel kerul a rivalisához.
2016. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a baratod eddig nem adott okot ra, akkor nem szabad feltekenynek lenned. Persze normalis, en is ugyanigy ereznek. De ha elkezdesz gyanakvo lenni, esetleg tiltani a lanytol, akkor csak vonzobba teszed.

Egyebkent en a lannyal beszelnek, vagy biztos odaszolnek neki. Mert ha nem a baratod kezdemenyezi, akkor nem ra kell haragudnod. Pofatlan dolognak erzem, sos flortolnek mas baratjaval, plane nem a baratnoje elott!

Mindenesetre ne reagald tul, a baratodban ne veszitsd el a bizalmad egy arcatlan bige miatt.

Szerintem egy ilyen nagyszaju csaj amugyis hamar unalmassa valik, meg konnyu is. Amiben nincs kihivas az meg nem vonzo, akkor Te se tedd azza a feltekenyseggel.

2016. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Visszafogott-rámenős páros sose szokott nyerő lenni hosszú távon. Féltékenység, veszekedés, aztán valamelyikőtök megunja majd... ez a sablon. Beszéljétek meg mi van, mi legyen... de nyugodtan, és komolyan.
2016. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne veszekedj a csaj miatt vele, csak rontasz a saját helyzeteden, és a végén azt fogod észrevenni, hogy szinte a csajhoz hajszoltad a barátodat.

Senki nem szereti a folytonos veszekedéseket.

Próbáld higgadtan kezelni a dolgot, amikor előtted flörtöl a barátoddal, akkor állj be elé és szólj valamit a barátodhoz. Ha a párod lazán veszi és rád fog figyelni, akkor minden bizonnyal nem érdekli a csaj, ha viszont rád szól, hogy ne szakítsd meg a csevejüket, akkor már gyanús lehet, hogy a barátodnak valóban felkeltette az érdeklődését a kis forgalomszámláló.

Ezenfelül pedig beszéljétek meg, hogy hányadán is áll/ akar állni ezzel a csajjal.

2016. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

En a csajjal flortolnek a baratom elott. Meg mas pasikkal.

N

2016. ápr. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy csatlakozott hozzátok?
2016. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!