Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Éreztetek már így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Éreztetek már így szakítás után?

Figyelt kérdés

Előfordult már olyan veletek, hogy egy hosszú kapcsolat után ti szakítottatok a lánnyal és pár hónap után összefutottatok vele (azóta neki lehet, hogy már új pasija is van) és kavarogtak bennetek az érzések, hogy belül még mindig éreztek iránta valamit??? Milyen érzés volt? Ha tehetnétek, visszafordítanátok az időt?? Hogyan fogadtátok egymást? A lány még mindig haragudott rátok a szakítás miatt vagy teljesen közvetlen volt és kommunikatív??


Tapasztalatokat várok, légyszi írjatok! :)



2016. jún. 5. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen.En szakitottam es orultem,hogy vege lett.Utana en is megtalaltam azt akivel boldog vagyok es nagyon szeretek.Az exeknek is lesznek uj kapcsolataik,meghazasodnak csaladjaik lesznek stb ez teljesen termeszrtes dolog.Bar biztos van olyan ferfi es no is akit ez rosszul erint.Valoszinu azert mert o maga meg nem talalt olyan part aki az elozot uberelne.Tehat legalabb annxira vagy meg jobban szeretne.Nalan regi es mostani kapcsolatom kozott eg es fold a kulonbseg.Szamomra semlegesek azok a dolgok,hogy ki hogy merre,kivel azota.
2016. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az érzés még kavarog bennem, bár nem én szakítottam. Ha tehetném igen, másként csinálnék sokmindent, mert tanultam a hibáimból és párkapcsolat terén is sok mindent. Egyszer egy kerszteződébe láttuk egymást, kocsit vezettünk mindketten. Én hamar észrevettem, ő is, de csak egy semleges póker arcot vágott és a kormányról felemelte 4 ujját. ennyi volt az integetés. Én egy fél mosolyt adtam neki. Valószínű ennyire érdeklem már őt. Ha találkoznánk a vároba, biztos váltanánk pár szót, hisz nem haraggal váltunk el és felnőtt emberek módjára kezelnénk a helyztet. Bár a vadászösztön biztos megszólalna bennem.
2016. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!