Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ezért szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért szakítanátok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a barátom 23, 3 hónapja vagyunk együtt.

Tegnap bulizni voltunk, ahol több barátom is ott volt, köztük a legjobb barátnőm is. Valahogy szóba került az ex téma, és pont a barátnőm beszélt az exéről, hogy mekkora szemét, meg stb, amikor kiderült hogy az exe az én barátom valami haverja. (Erről én sem tudtam korábban) A barátnőm meg ugye szidta, szóval összekaptak ezen. A barátnőm sem volt józan, a barátom viszont paraszt-részegre itta magát, ez meg csak hab volt a tortán a veszekedésben, ami valahogy odáig fajult, hogy a barátom agya elborult, és szó szerint idézem : "neked itt nincs szavad, k,öcsög f,asszopó román k,urva, húzzál vissza Romániába, mi a f,asznak vagy itt" (Erdélyi a barátnőm)

Tök érthetően iszonyatosan megbántotta a barátnőmet, én se a legjobban reagáltam le, pofonvágtam, azután már csöndben maradt, illetve később bocsánatot kért a barátnőmtől, bár nem tűnt nagyon őszintének...

Oké, hogy pia, meg indulatok, de hatalmasat csalódtam benne, ennyire undorító megnyilvánulást még életemben nem hallottam, pláne nem olyan embertől, akit szeretek.

Van ennek értelme? Ti hogy reagálnátok egy ilyenre?

Köszönöm előre is


2016. jún. 5. 15:16
1 2
 1/19 crudy ***** válasza:
Háát én adnék ennek egy esélyt és a következő ehez hasonló esetnél kidobnám a viharba. Én általában beszélgetni se szoktam leállni az ilyen parasztokkal.
2016. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Paraszt volt részegen, na bumm.

ÉS most mi lesz?

Kirakod, mert részegen rosszul esett neki, hogy a haverját ócsárolják annak háta mögött?


Amúgy bocsánatot kért. Nem hiszem, hogy ennél többet tehet.

A barátnőd ugye nem kért bocsánatot a viselkedése miatt?

Hát igen...

2016. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 crudy ***** válasza:
88%
Az más ha valakivel részegen elszalad a szekér meg az is ha valaki részegen ilyet mond. Nálam ez csak annyit jelent h ha legközelebb lesz indoka akkor is így fog megnyilvánulni. Ha nő lennék ezt nem viselném el. Egy férfi tartsa a hátát és ha zavarja akkor forduljon el, ne hallgassa. És ez alól nincs olyan mentség h részeg volt. Szerintem a pia semmi alól ne mentség.
2016. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Ez komoly volt 3-as?

" Egy férfi tartsa a hátát és ha zavarja akkor forduljon el, ne hallgassa"


Má' mé' tenne ilyet?

Ááá, vagy ha valaki a barátnőjét ku.rvázza le éppen a jelenlétében, akkor is ezen a véleményen vagy?


...vajh lesz-e válasz...

2016. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kért, igen, de ha nem beszélek a fejével, nem hiszem hogy megteszi. Kérdeztem tőle, hogy ha őt ennyire érzékenyen érintette, hogy leszemetezték a haverját, nekem vajon hogy esik hogy le"f,asszopórománk,urvázza" a legjobb barátnőmet!?

Kicsit az az érzésem, hogy miattam kért bocsánatot.

2016. jún. 5. 15:28
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszont a lehető legjobban reagáltad le, abszolút megérdemelte a pofont, csöndben is maradt tőle.


Nézd, ha együtt is maradtok, a barátod és a barátnőd között végig meg fog maradni a tüske. Láthatóan mindkettő makacs, és képtelen kezelni ezt a helyzetet, szóval kénytelen vagy választani közülük. Én a helyedben azt választanám, aki nem tesz megjegyzéseket a másik származására, de ez én vagyok.

2016. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem kéne olyan pasi, aki nem tudja magát moderálni, és képes "paraszt-részeg" lenni!
2016. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy miattad kért bocsánatot.


Amúgy szó se róla, hatalmas parasztság volt, amit tett, de a kis barátnődről sem fogják megmintázni a gerincesség szobrát és valahogy úgy tűnik, hogy az ő fejével nem szándékozol beszélni, mert valami fura okból kifolyólag egyikőtök erkölcseit sem bántja, hogy egy srácot nyíltan ócsároljatok, mikor az nem tudja megvédeni magát, hisz nincs jelen.


Ezek gondolom túl magasröptű érvek, szóval hagyom, hogy érlelődjenek...

2016. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Hmm, érdekes, újfent a női relativizáló erkölcsök...

Van nálatok vállról indítható százalékoló is netán-tán?

2016. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
En szakitanek. Semmi erdelyi vonalam nincsen, viszont az ilyen tanulatlan, proli megnyilvanulast es azt ha valaki tajt reszegre issza magat nem turom. Egyet jegyezz meg egy eletre: akivel egyutt vagy, az reprezental teged a vilag fele. Teged jelenleg egy tortenelmileg muveletlen proli reprezental mindenki fele, aki raadasul annyira buta hogy meg buszken ki is nyilvanitja hogy egy meg a kozepiskolai tortenelem anyaggal sincsen tisztaban. Meg meg viselkedni se tud. Undorito proli.
2016. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!