Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most leszünk 3 évesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszünk 3 évesek a barátommal mégis bizonytalan vagyok, mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és a barátommal nemsokára leszünk 3 évesek. Nagyon nagyon szeretem őt, de sajnos azt hiszem már nem szerelemmel és ez nagyon hiányzik nekem. Ő volt nekem az első minden szempontból.Néha elképzelem milyen lenne ha szakítanánk és borzasztó fojtogató érzés fog el de mostanában olyan mintha csak egy barát lenne és a szexet sem kívánom egyáltalán. Mit tegyek szerintetek??
2016. jún. 9. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
En 100% ban igy ereztem magam a legelso kapcsolatomban amI 2evig tartott, amikor igy kezdtem el erezni , onnantol ra 4honapra vege lett
2016. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
ha már most vége a szerelemnek akkor nem érdemes vele összekötni az életed. maradj vele ameddig jól érzitek magatokat együtt aztán keress mást.
2016. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az első válaszolótól kérdezném hogy neked mennyi időbe telt túllépni rajta?? És ki kezdeményezte a szakítást??

Meg még az is elég rossz hogy közös a baráti társaságunk, és ha szakítanánk akkor az nagyjából azt jelentené hogy az összes barátomat elvesztem (kivétel a 2 legjobb barátnőm).

2016. jún. 9. 23:38
 4/8 anonim ***** válasza:

20 evesen ismertem meg eletem elso szerelmet (na jo, az ovis/iskolas szerelmek nem tartoznak ide) szoval az igazi nagy, mindent elsopro szerelmet (sexben is o volt az elso)


harom gyonyoru evet voltunk egyutt, abbol az utolso kettot egyutt is eltuk, minden nagyon szuper volt, gyonyoru helyeken jartunk a vilagban de egyszer eljott a pillanat amikor mar nem ereztem azt a langolo szerelmet


hazautaztam latogatoba 2 hetre es megismerkedtem egy fiuval es ugy ereztem szerelmes lettem bele, persze komolytalan volt a fiu, labdaba se rughatna az elso pasi mellett, de mikor felgyult bennem az uj szerelem ereztem hogy ennek a masiknak mar vege


par honapra ra szakitottunk, eszmeletlen fajdalmas volt, sirtunk mindketten de szerencsere nagyon felnott modon, tiszteletben tartva a dontesemet elfogadta hogy vege es megbeszeltuk, hogy az a legjobb ha minden kapcsolatot megszakitunk, mert igy lesz a legkonnyebb mind2onknek


hazakoltoztem es baratnok/buli/fanta-val vigasztaltam magam


talan egy ev telt el mire ujra ratalaltam a nagy ore, aztan azota meg 2 masikra, es 9 eve elek boldog kapcsolatban azzal akit utoljara talaltam meg mint vilagmegvalto szerelem


nala, marmint a mostani paromnal is elmult mar az a gyomorbizsergeto szerelem ami atalakult egy sokkal szorosabb, erosebb szeretetbe, ugy erezzuk egyutt akarunk megoregedni, az elso szerelmemnel (sot a masodiknal sem) nem ereztem azt, hogy le tudnam vele elni az eletem


nem tudom mit tegyel, a te eleted, de barhogy is dontesz, jol gondold meg

ha a szakitas mellett dontesz keszulj fel hogy nagyon fajdalmas lesz, de a fajdalom idovel elmulik


en mar kozelebb vagyok a 40hez es eletem elso szerelme mar csak egy kedves emlek, ami megmosolyogtat, de mar nem erzem a fajdalmat amit akkor ereztem, mikor kimondtam, hogy vege


szerintem eleg onzonek kell lenned es csakis a sajat erdekeidet tartsd szem elott, barhogy dontesz is, mert ha azert maradsz vele, mert szegeny milyen rossz neki es hogy sir, akkor abbol csak szenvedes lesz!

2016. jún. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot. Ha összejössz egy másik sráccal, 3 év múlva vele is ugyan ez lesz. Nem fogod érezni a gyomrodban a pillangókat, elmúlik a rózsaszín köd. Kérdés, hogy vagy-e olyan érett szellemileg, hogy felfogd, ez nem vminek a vége, hanem vminek a kezdete. Ennyi erővel 3 évente új párt kereshetne mindig magának az ember. Ez a baj veletek nőkkel, hogy érzelmi alapon működtök és mindig azt akarjátok a kapcsolatban érezni, amit a legelején. Nem fogjátok azt érezni, akárkivel is vagytok. Minél jobban megismered a másikat, annál jobban megszokod hogy ott van, az életed részévé válik és elmúlik az újdonság varázsa. De egy sokkal mélyebb dolog jön létre, a másik iránti tisztelet, mély szeretet, ami szerintem sokkal erősebb és jobb érzés mint a szerelem. Nálunk a bnőmmel legalábbis így van. És lehet, hogy még mindig szerelemmel szereted, csak nem azzal amivel az elején és ez téged összezavar.


Bár az hogy a szexet nem kívánod vele, az nem annyira jó...

2016. jún. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nagyon nincs igazad.
2016. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3# eloszor en kezdemenyeztem , de o helyeselte a dolgot. New igazan remlik. Regen volt, de annyi hulyeseget csinalt meg 2-3 alkalommal szakitottunk is 2-3 hetekre, hogy nem hianyzott. Ket hetre ra Egy diszkoban kavart valakivel en pedig jol ereztem magam toluk masfel meterre a baratnoimmel. Es azzal akivel megcsalt. Persze a csaj akivel megcsalt az sokkal mergesebb volt ra es feltekenyebb.. leontotte oket borral aztan ramfogta.:D gondolhatod h hulyenek neztek.

De en orultem h szabad lettem. Es kibontakozhattam. Megtudtam ki vagyok egyedul es jo volt.

Nem bantam meg ketto percre sem

2016. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Pedig baromira igazam van, a nők érzelmi alapon működnek!
2016. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!