Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyemtúl magam a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyemtúl magam a szakításon?

Figyelt kérdés
Megpróbálom elfoglalni magam, de mindig a volt barátomra gondolok. Sokan mondják,hogy majd az idő megoldja, de én ebben nem hiszek. em tudom, hogy hogyan felejthetném el őt.

2016. jún. 16. 10:26
 1/5 ~OnLány~ ***** válasza:

Elfelejteni biztosan nem fogod, arra egy élet is kevés volna.

Ha el tudod magad foglalni, az már jó. Ha a barátnőid is kicsit többet vannak veled, beszélgettek az is jó, legalább kibeszéled magadból a fájdalmat, hidd el, lassan elmúlik.

Főleg ha még szereted, akkor nehezebb, de majd csak lesznek szebb napok is. Én mondjuk már odáig jutottam, hogy nem sírok minden nap, néha kicsit pityergek, de nem vészes. Inkább azt nem tudom elfogadni, hogy valaha is mással leszek és ő is, de erre próbálj ne is gondolni, csak jobban lehangol.

2016. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Életképtelen!
2016. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy megoldja az idő.

Nyilván ahogyan az első mondja, elfelejteni sosem fogod, én is emlékszem az összes barátnőmre (mondjuk nem volt sok, egy kéz elég a megszámlálásukhoz), sőt még sok apróságra is velük kapcsolatban.

De érzelmeket már az sem váltana ki, ha találkoznék velük. Veled is ez fog történni, az idegrendszer nem saját maga ellensége, hogy folyton idegeskedj emiatt. Szépen lecsökkenti majd a mostani állapotodért felelős hormonok koncentrációját a véredben, és átrendezi az agyadban lévő idegsejtek kapcsolódásait, hogy ne jusson eszedbe folyamatosan a volt barátod :) Bízz a szervezetedben! :)

2016. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ~OnLány~ ***** válasza:
3. Köszi a bíztatást, remélem is, hogy ez lesz.
2016. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy így lesz, különben senki nem érné meg a 18 éves kort, mert az első "óriási" tiniszerelem végén érzett folytonos lelki fájdalom öngyilkosságba hajszolna mindenkit :D

(Nem rajtatok nevetek, ne értsétek félre)


Fel a fejjel srácok, ti legalább együtt lehettetek azzal akit szerettetek, én meg már egy hónapja próbálok kiverni a fejemből egy hölgyet, sikertelenül :)

2016. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!