Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl a szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a szakításon, ha kb teljesen egyedül vagyok? Részletek lent

Figyelt kérdés

Pár hete lett vége az első komolyabb kapcsolatomnak 2 év után. Elegem lett belőle, hogy nem tisztelt, megcsalt, hazudott állandóan stb. Igazából egész jól viselem, kicsit hiányzik és furcsa, hogy már nem része az életemnek, de már régóta fontolgattam a szakítást. Szeretném elterelni erről a figyelmemet, viszont nem igazán van olyan, akihez fordulhatnék. A családom messze lakik, egy barátnőm van csak, de ő sem ér rá gyakran. A kapcsolatom alatt szinte minden szabadidőmet a barátomnak szenteltem így nagyon nem volt más.

A szakítás meg az egész megviselt és amúgysem vagyok túl nyitott elsőre az új kapcsolatokban, most viszont még jobban csökkent az önbizalmam és nem igazán tudok nyitni mások felé. Szeretnék kicsit jobban kimozdulni, de nem tudom, egyedül mit tehetnék.

Hogyan lépjek így túl az egészen? Hogyan szerezzek barátokat így? Kérlek adjatok valami tanácsot. 21/L



2016. márc. 31. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok :(.


Én a helyedben keresnék valami hobbit ami eltereli a gondolataimat és most úgyis jön a jó idő, és ha van kedved akkor túrázhatsz. :)


És ha gondolod én szívesen beszélgetek veled.

2016. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tűzz ki magadnak egy célt!Mi az,ami érdekel téged?Futás?Kondi?Esetleg egy könyv egy érdekes sztorival?

Fent írtad,hogy minden szabadidődet a barátoddal töltötted.Ez teljesen normális,hogy most egy űrt érzel a szakítás után.Viszont ezt az űrt ki kell tölteni,azzal,amit szeretsz/érdekel.Törődj magaddal,szánj időt magadra.Fiatal vagy,sok minden jó dolog áll előtted! :)

2016. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb dettó ugyanígy vagyok már majdnem fél éve. Ugyan szeretek egyedül lenni, de sokszor nehéz volt, nem tehettem már, kibírtam. Szóval azért túl lehet élni, ha nehezen is. Kitartás!


24/F

2016. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Jaj, de együtt érzek veled és mindenkivel, aki hasonló helyzetben van! Nagyon sok erőt, nyugalmat és jobb kedvet kívánok mindannyiótuknak!
2016. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj valami hobbit találni magadnak, ha még suliba vagy, akkor tanulj többet.

Ha van időd vállalj önkéntes munkát. Sok önzetlen embert ismerhetsz meg, akik közül talán barátokat is szerezhetsz. Próbálj meg azzal az egy barátnőddel több időt eltölteni.Majd írd meg hogy mire jutottál, kíváncsi vagyok. :)

23F

2016. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj emberek közé, ismerkedj, szerezz új barátokat. Ha dolgozol, akkor a munkatársakkal találj ki vmi programot, ismerd meg őket jobban. Ha suliba jársz, akkor csak szoktál valakivel ott is beszélgetni. Azokkal próbálj szorosabb kapcsolatot kialakítani. Járj mozogni, valamilyen csoportos foglalkozásra, ott is könnyen lehet ismerkedni.

És tanulj ebből az esetből, ha esetleg új kapcsolatod lesz, a barátaidat se hanyagold el.

2016. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 és fél éves kapcsolatnak lett vége, én hagytam el, és én is régóta fontolgattam a szakítást. Fentebb írta valaki a hobbikat, én is ezt tudom javasolni, nyelvtanfolyam, jóga, kondi...

21 éves vagy, gondolom tanulsz még, iskolában sincsenek barátaid?

2016. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!