Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem túl magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam az érzelmi megcsaláson?

Figyelt kérdés

Párommal 4 évig voltunk együtt. Előttem udvarolt egy lánynak, még együtt voltuk akkor is mindig kiállt mellette, védte, és sose tette meg értem, hogy hagyja, mert neki a lány a "barátja". Mindig éreztem, hogy több neki. De úgy is éreztem, hogy engem szeret. Féltékeny voltam mindig. És mindig mondta, hogy alaptalan. Majd szakított velem, mondván hogy elmúlt. 3 hónap se telt el, és összejött a lánnyal.

Én már kezdtem jobban lenni, nem mindennap idegesen felkelni, kezdtem élni az életemet. De ez nagyon szíven ütött. Végig tudtam, és végig más lányért volt oda, most meg összejön vele. Próbálok nem erre koncentrálni, mert a múlt, egy ilyennél csak jobbat kaphatok, aki megbecsül, de attól még fáj. És megint napok óta rosszul érzem magam, nem tudom elterelni a figyelmemet. Mit tehetnék? Ezt hogy dolgozzam fel? Fogadjam el?!



2016. jún. 17. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel már nem sokat tudsz tenni. Pocsék érzés lehet, de tovább kell lépned. Minden kapcsolatot meg kell szakítani a volt pároddal (képek, üzenetek, tárgyak, fb kapcsolat stb.), hogy semmi se emlékeztessen rá, és szépen élni tovább az életed és ismerkedni. Amúgy meg köztudott, hogy fiú-lány barátság nincs, az egyik fél mindig többet érez a másik iránt, és ez esetben is erről volt szó, ráadásul itt mindketten többet éreztek...
2016. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha ez 4 éven át zajlott, az tényleg durva.az is, hogy végig tudtad, érezted és letagadta.


de : nem biztos, hogy tényleg ez történt, az is lehet, hogy a kapcsolatotok elején még nem volt tul rajta és mivel egyedülállo lett és az emberek általában nem tudnak tullenni azon, akit még nem kaptak meg, ezért eszébe jutott a csaj és megint beprobálkozott.


persze ez is csak egy lehetőség, te tudod, mik történtek, sajna tényleg nagy esély van arra is , hogy egész végig benne volt a másik csaj.


egyébként semmi garancia nincs arra, hogy tartos lesz a kapcsolatuk, lehet, hogy a csaj vagy a srác rájön, mégse ilyen lovat akart. szoval most tök érthető, hogy végtelenül becsapva érzed magad, de semmi sem tart örökké, majd az élet náluk is benyujtja a számlát, ha felszáll a lilaköd . meg hát nem látsz bele a kapcsoaltukba, lehet, nem is olyan jo, mint ahogy kivülről tűnik.. mindenesetre jo kemény élettapasztalattal "gazdagitott" a pasi. :(

2016. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy te csak a tartalék voltál amíg a másik csaj össze nem jött neki. Sajnálom. De ne szomorkodj. Vedd úgy, hogy ez egy tanulság. Biztos, hogy majd lesz olyan aki meg fog becsülni. Nálam ez úgy működik, hogy a barát-nőm valóban a barátom. Nem is akármilyen, hanem a legjobb :) Akivel mindent meg lehet beszélni és akiért mindent. Meg hát ő a szerelmem is. De ha a szerelem elmúlna, a baráti kötelék és a szeretet mindig meg marad. Nagy eséllyel nem csak én gondolom ezt így, szóval lesz majd egy rendes srác aki valóban szeretni fog. Ne add fel :)


Idő kell, hogy fel tudd dolgozni. Esetleg foglald el magad valamivel. Hobbi, filmek, baráti kör... maradj nyitott, beszélgess az emberekkel, ismerj meg újakat és keresd azt aki majd boldoggá tesz :)

2016. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Láttad hogy ő utána epekedik, ha máskor ilyen lesz legalább tudod hogy abban a pillanatban el kell hagyni a pasit. Ennyit tanultál a dologból gondolom.
2016. jún. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is ilyen szituban vagyok, különbség: én vagyok az a lány, akihez érzelmileg-lelkileg kötődik a srác, miközben párja van.

fura érzés, ő még szakítás előtt áll.

2016. jún. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!