Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az érzelmi manipulációnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmi manipulációnak hogy vethetnék véget?

Figyelt kérdés

Lezártam az exemmel 1 hónapja.Normális körülmények között.

Hazudnék ha azt mondanám hogy már nem érzek iránta.

Báár a hozzámállása, a nemtörődömsége, a sértései nem ezt kívánják.

Eddig is vmilyen szinten manipulált, és még most is folytatja. Játszik az érzéseimmel és mivel most sebezhetőbb vagyok, meg is érint vele. Ha sértő azért, ha kedveseket azért. (mert bejár a munkahelyemre) És mint a kapcsolatban is, elnyomva érzem magam.

Más kapcsolatban olyan frankón meg tudtam mondani a magamét. Felét nem tűrtem volna egyiknek sem!

Nem tudom mit csinált ez velem, hogy ilyen gyengévé tett!!!

Hogy erősíthetném meg magam?? Hogyan védhetném ki a manipulálását?

31/n


2015. nov. 16. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudják manipulálni,aki hagyja magát.Te az légy,aki nem áll be a sorba,akinek van büszkesége.Legalább felé mutass keménységet,és leszáll rólad.
2015. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mégis hagyod magad, mert gondolom exed elég helyes, meg laza, meg dögös aztán így neki szabad.


TAPSTAPSTAPSTAPS!!!

2015. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit is jelent a manipuláció? Egy rejtett célra való rávezetés, a másik tudatán kívül. Na most, akkor tudod ezeket kivédeni, ha ismered a technikákat, nagyjából. Nagyon sok létezik belőlük, de itt van egy pár. :

[link]

2015. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy meg is érdemled. Bejár a munkahelyere? Miért nem küldöd el a francba? Sértő, kedves? Most akkor lezártad vagy nem? Minek beszélsz és tartod a kapcsolatot még mindig vele? Annál nehezebb elválni is.

Döntsd el végre, hogy visszamész még hozzá valaha is és hagyod magad tovább hülyíteni, vagy tényleg továbblépsz és keresel mást.

2016. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!