Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha valaki öngyilkossággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki öngyilkossággal fenyeget mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottam a párommal, azóta állandóan azt hangoztatja, hogy neki nincs miért élnie, én voltam a mindene, most ki lesz mellette, egyedul maradt. Elég sok problémája van. Nagyon sír, és sajnálom is, de hogy tudnék segíteni, hogy ne végezzen az életével? 22/L
2016. jún. 22. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozz vele, amelyik azt mondja hogy kinyirja magát az ugyse fogja..ezzel probál maga melett tartani..hidd el..3 ilyen pasim volt és még mindig élnek
2016. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szólnék valakinek (családtagjának, vagy bárkinek, akihez közel áll), hogy figyeljenek oda rá, ha szükséges, vigyék szakemberhez, de innentől kezdve nem foglalkoznék vele. Nem a te felelősséged!
2016. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Magyarázd el neki,hogy attól te nem lennél boldog vele,ha ilyen érzelmi zsrolással akarna maga mellett tartani.
2016. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ha nem ér el téged az üzenet, semmi értelme annak, amit csinál. Ha tényleg azt hiszed, hogy önveszélyes, hívd ki hozzá a mentőket, a többi nem a te dolgod, elintézik a pszichiátrián.
2016. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cukilányka 0.0 ***** válasza:
86%

Az ilyeneknek általában egyáltalán nincs öngyilkos szándékuk, ez csak érzelmi manipuláció. Egyébként a helyedben azt is átgondolnám, hogy eddig mikkel manipulálhatott.


20L

2016. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
60%

Egyszer kerültem ilyen helyzetbe, akkor azt mondtam az illetőnek, hogy csak rajta, bátran tegye meg. Nem is tartottam vele a kapcsolatot a továbbiakban. Ennek már lassan 5 éve, azóta is éli világát. :) Viszont neked ezt nem javasolnám, mivel nem ismerem a volt párod és a helyzetét, de én biztos voltam abban, hogy aki nekem fenyegetőzött ezzel, csak érzelmileg próbált zsarolni. (Az esetek többségében, aki ilyen kijelentésekkel dobálózik, nem teszi meg.) Csak egyet tudok érteni az előző hozzászólókkal, szánalmas és gyenge viselkedés, én kerülném a helyedben és megszakítanék vele minden kapcsolatot, mert csak érzelmileg lehúz, ha tovább foglalkozol vele. Szólj valakinek a családjából, hogy figyeljenek oda rá és kész. Nem a te dolgod miatta aggódni.


27F

2016. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is volt ilyen pasim 9 évvel ez előtt. Ma is él.

Ezek érzelmi zsarolók, akik így akarják felhívni magukra a figyelmet. Meg kell vele szakítani minden, de tényleg MINDEN kapcsolatot. Nagyon rövid időn belül találni fog majd mást, akit lelki szemetesként használhat ne aggódj.

2016. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

exem is ilyen volt. már csak egy összeveszésnél is fenyegetőzött, nemhogy a szakításnál... sőt, volt olyan, hogy egy veszekedés közben a metró biztonsági sávára állt...

szakítás után elvileg be akarta magát altatózni de lehet ezt már csak úgy mondta...

még mindig él :) csak fenyegetőzött. akkor is tudtam, de azért nem voltam benne biztos, gondoltam is rá hogy szólok az anyjának, hogy figyeljen rá, de végül nem tettem. szakemberhez elment aztán gondolom az évek alatt bőven kigyógyult belőlem...

2016. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mondtam neki, hogy akkor hajrá, erre kiröhögött, hogy ő nekem nem fog örömet szerezni. Inkább lepippantotta a haverjaim, a vicc, hogy sms-ben endegélyt kértek a haverok :)
2016. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!