Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Életed legrosszabb kapcsolatáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életed legrosszabb kapcsolatából, ami komoly és hosszú volt és te nagyon szerelmes voltál/nagyon szeretted a másikat hogyan léptél ki, azóta mit csinálsz másképp új kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A vége így zajlott:


"Viszlát! Őszintén remélem egy nap megtalálod a boldogságot az életben!"

"Viszlát! Úgyanezt kívánom én is neked tiszta szívvel".


Utána távozás, letiltások (így beszéltük meg) és néha 1-1 emlék beugrása. Ilyen az élet. Szar.

2016. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges, tőlem telhető dolgot megtettem azért, hogy megmentsem a kapcsolatot. Tehát mindent végigzongoráztam, többféle taktikát kipróbáltam, még olyanokat is amik egyébként tőlem teljesen idegenek. De nem ment, szakítottunk. A volt párom is tudta és elismerte hogy mennyi mindent megtettem, ő pedig semmit. Ezért teljes békében, teljes lelki nyugalomban szakítottunk, azóta is úgy élem a mindennapjaimat, hogy nincs lelkiismeret furdalásom, ill. nincs vágyódásom sem utána mert tudom hogy teljesen működésképtelen volt már az egész.

Jelenleg is egyedül vagyok, és jelenleg nem is vágyom komoly kapcsolatra, ezt a rengeteg kínlódást még azért ki kell heverni.

Hogy mit csinálnék máshogy a következő kapcsolatomban?

Nem tudom, szerintem semmit.

2016. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem nem ment olyan siman, mint az #1-esnek, de en is ezeket emelnem ki fokepp :D. en voltam az, aki kimondtam a vegszot tobb oras szenvedos beszelgetes utan, majd elcuccolas, rengeteg siras - a reszemrol, m azt nem tudom, h o hogyan lepett tul a kapcsolaton, mivel megszakitottunk minden kapcsolattartast. sz@r volt kb 1 evig, ami nem csoda, m nagyon szerelmes voltam es 4 evig voltunk egyutt. Neki 4 honappal kesobb lett vkije, akivel jovore lesz az eskuvoje. Nekem pedig a szakitas utan 1 evvel lett vkim, akivel azota is (5 eve) egyutt vagyunk es szeretjuk egymast. Amit maskepp csinalok, az az, h nem rongatom magam illuziokba; ha vmi sz@r, akkor azt kimondom es megbeszeljuk es valtoztatunk. A mostnai parommal sokkal jobban osszeillunk, mint az elozovel, igy nem nagyon hasonlitgatom ossze a kapcsolataimat.
2016. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Nos, én csak utólag látom be, hogy rettenetes kapcsolat volt, én nagyon akartam, hogy működjön, nagyon ragaszkodtam hozzá. A kapcsolat lényegében halálra volt ítélve, ő önfejű volt, makacs, keveset törődött velem, én pedig emiatt hisztis lettem és féltékeny, 0-ra csökkent az önbizalmam, rengeteget veszekedtünk ezek miatt.

Aztán mondta, hogy szakítsunk, de lehet, hogy újra összejön velem majd. Én persze ezerrel tepertem, vissza akartam szerezni mindenáron, és magamban kerestem a hibát.

Aztán persze feladtam, és beletörődtem, hogy senkinek se leszek jó, túl irritáló személyiség vagyok. Elég depresszív időszak volt.

Aztán "megismerkedtem" a párommal (már ismertük egymást, csak nem így), és mintha kicseréltek volna: megkaptam a szeretetet és a törődést, amire vágytam, teljesen nyugodt és kiegyensúlyozott vagyok, nem hisztizek, egyáltalán nem féltékenykedek, és nagyon boldog vagyok. Nem kell semmit másképp csinálnom, csak meg kellett találnom a megfelelő embert, és magától megoldódott minden.

2016. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 evig voltunk egyutt.Tavkapcsolat volt es osszekoltozes utan kiderult nagyon nem illunk egymashoz.Ennek mar azelott is voltak kisebb jelei. Reszemrol elmult a szerelem,akkor ereztem jol magam ha nincs a kozelemben.Rengeteg zsarolas,hiszti, kiolte belolem az erzeseket,igy mar szamomra a szakitas nagy megkonnyebbules volt.Amit maskepp csinalnek az az,hogy nem huznam tovabb ami nem megy es mar reg szetmentunk volna.Viszont semmit nem banok,mert lehet ha ezek nem tortennek meg akkor nem talalunk egymasra a felesegemmel. Mellette nem kellett megvaltoznom es neki sem.Egyuttelunk mar tobb eve es minden jol mukodik.Ha valakik nem illenek egymashoz nem kell eroltetni,mert nem tud ugy megvaltozni, hogy az tartos is legyen.Inkabb tovabb kell akkor allni es keresni addig amig nem talalunk olyat akivel egyhullamhosszon vagyunk.Exemnek is magam adtam es mostani paromnak is.Vele nem mukodott,mas volt a jovokepunk is.
2016. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

".Ha valakik nem illenek egymashoz nem kell eroltetni,mert nem tud ugy megvaltozni, hogy az tartos is legyen.Inkabb tovabb kell akkor allni es keresni addig amig nem talalunk olyat akivel egyhullamhosszon vagyunk.Exemnek is magam adtam es mostani paromnak is.Vele nem mukodott,mas volt a jovokepunk is."


Ez nagyon igaz!. 2. válaszoló vagyok, a volt párommal mintha külön nyelvet beszéltünk volna végig. Ha mondtam valamit, azt teljesen át tudta fordítani olyan értelmezésre, hogy én ezzel őt most meg akartam bántani. és ne is próbáljam megmagyarázni hogy nem, mert ismer már annyira hogy tudja, igenis bántani akartam.

Ha segíteni próbáltam neki bármiben (anyagilag, házimunkában, bármiben), azt szerinte azért tettem mert be akartam bizonyítani hogy ő kevés. Így utólag visszanézve borzalmas mennyire nem értettük egymást. Mégis ragaszkodtam hozzá a végsőkig.

Szóval fontos az egy hullámhossz, hogy értsétek egymás lelki nyelvét is! Nem igaz hogy az ellentétek vonzzák egymást.

Ha én kimondom: "szeretlek", és te ebből azt érted: "na most kitolok veled", az nem egy nyelv, jóra nem vezet

2016. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neki is és nekem is az első komolyabb kapcsolatunk volt, de sajnos ő nagyon gyerekesen viselkedett, sokszor úgy éreztem, mintha egy 10 évessel lennék együtt már évek óta, és szex terén sem jutottunk egyről a kettőre. Majd egy idő után megelégeltem a folyamatos féltékenykedést (tegyük fel egy régi osztálytársammal váltottam pár szót és már ugrott nekem), a hisztiket, valamit azt, hogy neki teljesen más dolgok voltak fontosak, az hogy engem ez hogy érint, hogy ő nap mint nap megharagszik valakire és emiatt hozzám nem szól egy fél napig, az nem érdekelte. Egy nap viszont összevesztünk (miután hónapokat őrlődtem, hogy helyrehozzam a kapcsolatot és átgondoljam az érzéseimet) és felmerült a kérdés hogy szakítani akarok-e és most vagy soha alapon kimondtam, hogy igen. Persze nagy balhé lett, teljesen maga alatt volt a srác, de elmondtam neki, hogy már nem érzem azt mint régen, teljesen megőrülök a hisztiktől stb. Majd élőben is megbeszéltem vele, volt sírás-rívás, de nem tudtam neki tovább hazudni. Egy pár napig még írt nekem üzeneteket, aztán megint féltékeny lett a semmire (pedig már rég külön voltunk), majd elhordott mindennek és soha többet nem beszéltünk. Lehet utána bocsánatot kért, de már nem emlékszem.

24/L

2016. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!