Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 éve vagyunk együtt, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt, azt mondja hogy ő már mindig szerelmes lesz belém. Mit tegyek hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés
Szakítani szeretnék, de amíg ilyen szerelmes, addig nem tudok mert összetörném az életét. Én már csak szeretem, de nem vagyok szerelmes, meguntam és ez felőröl.
2016. jún. 13. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Félre ne érts, de te kevés vagy ahhoz, hogy összetörd valakinek az életét. A sajátod tudod csak, mindenki másnak max. egy kellemetlen időszakot okozhatsz.

Ha nem látod lehetőségét a folytatádnak, a kapcsolat helyrehozásának, akkor szakíts. Az a legjobb. Én is voltam így.

2016. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Jajj, te... ugye tudod, hogy a következőnél is ugyanez lesz 3 év után? Aztán a következőnél is, meg az az utáninál is...? :) Olvass utána, ez szimpla biológia (ahogy a "szerelem" is...).

Tudom, nem ez a válasz a kérdésedre, csak gondoltam szólok, mielőtt egy nem létező örökké tartó mítoszt hajkurászva cseszed el az életed...

2016. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, mindig ugyanez lesz, ettől függetlenül, ha nem tervezel vele tovább, akkor lépj, dobd ki, és kezdjetek mindketten új életet. Kár húzni egymás idejét, persze meg fogja szenvedni (én is megszenvedtem, amikor kidobott A nő), sokáig tart, míg összekapja magát, de jobb ha ezt megkezdi mihamarább, és nem éveket nyűglődtök még
2016. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:
Ne húzd az idejét.
2016. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!