Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalt, kidobott, kirúgott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, kidobott, kirúgott, ellopta a kutyámat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, fél éve pedig össze is költöztünk. Pár napja volt egy vitánk, ami után elviharzott otthonról, én pedig nem akartam otthon maradni egyedül, és átmentem egy barátnőmhöz. Másnap hazamentem, és az fogadott, hogy az összes cuccom kivágva a lakás elé, mondván költözzek. Még azelőtt, hogy összejöttünk volna, kaptam egy kutyát a szüleimtől, úgy neveltük fel a párommal, mintha a közös gyerekünk lenne. Közölte, hogy nála marad, ő mindig több pénzt adott az etetésbe, meg a gondozásba, egyébként is, vele jobb helye van. Meg voltam semmisülve, a barátnőm ment el hozzá, akinek elmondta, hogy a vitánk után valami sztriptízbárba ment, ahol összeszedett valami nőt.

Az már csak hab a tortára, hogy az édesapja cégénél dolgoztam, ahol ma felmondtak nekem. És nehezen tudom elhinni, hogy nincs benne a keze...

Mondják nekem, hogy jelentsem fel, a kutya miatt, vagy menjek bíróságra, hogy se szó, se beszéd kirúgtak, de teljesen szét vagyok esve, nem tudom mihez kezdjek most. Mit tehetek?


2016. jún. 30. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ügyvéd. Feljelentés. Ez minimum!
2016. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutya a te neveden van? Mert ha nem, akkor semmit nem tehetsz.
2016. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A felmondás miatt tud perelni, a többi csak hab a tortán.
2016. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan azt tedd, ne hagyd el magad, mert azzal csak neki lesz jó! Nehogymár egy ilyen utolsó alak nyerjen! Ha a kutyának van chipje és nem az ő nevén van, akkor nincs joga hozzá!
2016. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Máskor válassz normálisabban.
2016. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feljelentés. Ha szakmailag kifogásolhatatlan a munkád, nem tudják bebizonyítani, hogy vétettél, hibáztál valamit a munkavégzésed során, akkor a céget fogják keményen megb aszni, komoly kárpótlási igény is benyújthatsz.
2016. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha be vagy jelentve a lakásba, esetleg szerződés is van, nem dobhat ki csak úgy, ezzel rendőrségre kell menni. Ha nyomós ok nélkül kirúgnak, a munkaügyi bíróság simán visszavetet velük. Ha a kutya a te neveden van, nem tarthatja meg, de ha tudod bizonyítani, hogy te kaptad a saját családodtól, az is elég elvileg. Keress egy ügyvédet, esetleg menj be a bíróságra panasznapon vagy keress fel egy jogi segítségnyújtó szolgálatot. Exedet tájékoztasd a tervedről, hátha megijed és visszaadja a kutyát. Egyébként szerencséje van veled, én pár haverral laposra veretném, ha elrabolná a kutyámat.
2016. júl. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad, rendezd a gondolataid, mi a legfontosabb szempont most? A kutya? A munkahely? Munkahely sztornó, nem dolgoznék ott egy percet se tovább, de érdemes belegondolni, hogy perre viszed-e, mert a főnök fiának az excsajaként nem biztos, hogy jó esélyed van a győzelemre.

A kutya kinek a nevén van? A chip kinek a nevére van regisztrálva? Oltási könyvben ki szerepel tulajdonosként? A szüleid az adásvételin meg vannak jelölve, mint vevők?

Ha a kutya papírjain nem szerepelsz, akkor nem sokk esélyed van.


Más. Az ilyen típusú férgektől, mint az expasid, örülj, hogy megszabadultál.

2016. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!